کد خبر:11264
پ
shohada-mahdieh-thum

اولین یادواره هفت شهید کوی مهدیه بلوار کشاورز ساری+فیلم

اولین یادواره هفت شهید و خادمین سیدالشهدای کوی مهدیه واقع در بلوار کشاورز شهرستان ساری در روز جمعه ۷ آذرماه ۱۳۹۳ برگزار شد.

 

به گزارش سید هادی عمادی، خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، اولین یادواره هفت شهید و خادمین سیدالشهدای کوی مهدیه واقع در بلوار کشاورز شهرستان ساری در روز جمعه ۷ آذرماه ۱۳۹۳ برگزار شد.

 

این مراسم با شکوه که با حضور علما و روحانیونیت محترم و مسئولین و خانواده های معظم شهدا به مناسبت هفته بسیج و شهادت حضرت رقیه (سلام الله علیه) در مسجد مهدیه بلوار کشاورز برگزار گردید.

 

 shohada-mahdieh

 

این مراسم با شکوه با یاد سه تن از شهدای روستای سرخ ولیک که خانواده هایشان در کوچه مهدیه سکونت داشتند برگزار گردید.

 

این مراسم با قرائت قرآن توسط قاری برجسته، آقای دکتر احمدی و سخنرانی فرمانده لشکر ۲۵ کربلا آقای سردار میر شکار و خواندن بخشی از وصیت نامه شهید سید عبدل عمادی و خسرو سالاری  و توصیف در وصف شهدا و بیان خاطرات ۸ سال دفاع مقدس و در آخر زنده نگه داشتن یاد شهدا و بعد از سخنرانی، مداحی توسط آقای صادق نژاد که در وصف حضرت رقیه (س) و شهدای ۸ سال دفاع مقدس و در آخر از خانواده های شهدای کوی مهدیه تقدیر و لوح یادبودی به آنها اهدا شد.

 

در این مراسم همچنین توسط خانم سیده فاطمه حسینی نونهال سرخ ولیکی شعر زیبایی در وصف شهدا قرائت کردند که فیلم آن را در ادامه می توانید مشاهده بفرمایید.

 

 
دانلود ویدئو
 
کلیدواژه : شعريادواره شهدا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید