پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انتقاد تند شجاعی کیاسری از رفتار فرزاد حسنی

عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما با اشاره به پخش رفتارهایی توهین‌آمیز در یک مسابقه تلویزیونی، از کیفیت برنامه‌های صداوسیما انتقاد کرد.

1

 

پایگاه خبری چهاردانگه:  سیدرمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با «آستان»، با اشاره به رفتار و سخنان توهین‌آمیز فرزاد حسنی در یک مسابقه تلویزیونی گفت: وقتی صداوسیما بعضی‌ها را بزرگ کند، زیادی بزرگ می‌شوند و رعایت شأن و جایگاه رسانه ملی را نمی‌کنند و فقط خودشان را به رخ مردم می‌کشند.

 

شجاعی کیاسری اضافه کرد: قطعاً با اینگونه رفتارها، رسانه، مخاطب‌گریز می‌شود و در چنین شرایطی ریزش مخاطب نیز برای این رسانه طبیعی است.

 

این نماینده مجلس در ادامه تأکید کرد: رسانه ملی باید از هر چیزی که از اعتماد و اعتبارش می‌کاهد پرهیز کند، زیرا این مسائل باعث تضعیف این رسانه نزد مردم می‌شود.

 

وی با بیان اینکه “وظیفه رسانه ملی نیازسنجی مخاطب و تأمین این نیاز است”، افزود: هر وقت این نیاز تأمین شود، قطعاً مخاطب برنامه‌های رسانه ملی را ترجیح می‌دهد اما اگر این نیاز تأمین نشود، مخاطب جذب رسانه‌های خارجی می‌شود.

 

این عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما تصریح کرد: نیاز مردم متنوع و متعدد است و باید صداوسیما این تنوع را در نظر بگیرد و برنامه‌های خود را تولید کند. راه‌اندازی شبکه‌های متعدد نیز در همین راستا بوده اما در تولید و کیفیت برنامه‌ها، صدواسیما موفق عمل نکرده است.

 

شجاعی کیاسری در پایان یادآور شد: در حال حاضر مخاطب مکلف نیست که یک رسانه را دنبال کند بلکه انبوهی از رسانه‌ها برای مخاطب وجود دارد که می‌تواند آنها را انتخاب کند.

 

لازم به توضیح است که:  فرزاد حسنی که به تازگی از ممنوع التصویری درآمده، در برنامه اکسیر، سوالی از یکی از مهمانان می پرسد و بعد از آن که او جواب نادرست می دهد، با تمسخر او چنین وانمود می کند که جواب درست است و ۵۰ میلیون تومان هم جایزه دارد و دراثنای اجرای خود، مهمان بیچاره را ملعبه حرف هایش می کند تا مردم به او بخندند.

او مهمان برنامه را سر کار می گذارد و با گفتن کلماتی مانند خیلی باهوشی ها (با لحن تمسخر آمیز) ،نخالگی در ما دیده ای؟ پخمه ایم؟ (باز هم با لحن تمسخر آمیز) ، فکر کردی در مقابل اطلاعات کم شما به شما ۵۰ میلیون تومان جایزه می دهیم؟زرشک! زرشک دوست داری؟! (و دعوت از سایر شرکت کنندگان برای تکرار کلمه زرشک) او را رسماً تحقیر می کند.

 

 

1 نظر
  1. کاربر می گوید

    الان شما قصد مطرح کردن خود را دارید و الا به اندازه کافی در مورد این قضییه صحبت شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.