کد خبر:1975
پ
dr.daiiani

انتصاب دکتر دیانی به سمت معاونت فرهنگی واجتماعی دانشگاه مازندران

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمود دیانی ، طی حمکی از جانب آقای دکترفخرالدین اصغری آقمشهدی ، رئیس دانشگاه مازندران، به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران منصوب شد.

 

دکترفخرالدین اصغری آقمشهدی ، رئیس دانشگاه مازندران در آئین تکریم و معارفه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با تبیین اهداف حوزه فرهنگی گفت : پرهیز از روزمرگی و توجه به سیاستگزاری فرهنگی باید اساس کار حوزه فرهنگ دانشگاه باشد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از روابط عمومی دانشگاه مازندران ، در آئین تکریم از دکترعلی اکبر ایزدی فر معاونت سابق فرهنگی و اجتماعی  و معارفه دکترمحمود دیانی معاونت جدید فرهنگی و اجتماعی  دانشگاه مازندران که با حضور هیات رئیسه و معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، کارمندان معاونت فرهنگی و  مدیران ستادی برگزار شد ، دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی با اشاره به شعار محوری سال تصریح کرد : سالی که در دل خود فرهنگ را دارد حساسیت کار در این حوزه را افزایش داده است و در این راستا  توجه عملی به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ باید در دستور کار مسوولین فرهنگی دانشگاه قرار گیرد.
 

 وی افزود : معتقدم فریاد عمل ما به دستور های دینی در حوزه فرهنگ باید فراتر از فریاد های حنجره های ما باشد.
 

دکتر اصغری آقمشهدی ادامه داد : پرهیز از روزمرگی و توجه  بیش از پیش به سیاستگزاری های فرهنگی باید از اهداف اصلی و اولیه حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه باشد و مسئولیت شورای فرهنگی به عنوان یکی از اساسی ترین و کاربردی ترین شوراهای دانشگاه بیش از پیش سنگین تر می شود.
 

رئیس دانشگاه مازندران با قدردانی از زحمات و تلاش های دکتر ایزدی فر در مدت مسئولیت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران اظهار داشت: فعالیت های دکتر ایزدی فردر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه  قابل تکریم است.
 

وی در ادامه دکتر ایزدی فر را یک فرد کاملا فرهنگی توصیف نموده و خاطرنشان کرد: ایشان کارنامه فرهنگی خوبی از خود برای دانشگاه به جای گذاشتند و علت تغییر در این حوزه  را درخواست شخص دکتر ایزدی فر به دلیل مشغله های کاری دانست  و درباره انتخاب جایگزین وی گفت: یافتن شخص مناسبی برای ادامه راهی که دکتر ایزدی فر در معاونت فرهنگی آغاز کرده اند کار دشواری بود اما خدای را شاکرم که حجه الاسلام دکتر دیانی این مسئولیت را پذیرفتند و ایشان با توجه به شخصیتشان و فعالیت ها و سوابق متعدد فرهنگی که دارند قطعا از عهده این کار بر می آیند.

دکتر اصغری آقمشهدی با اشاره به سه دهه آشنایی خود با دکتر دیانی از ایشان به عنوان صاحب نظر در حوزه فرهنگ یاد کردند و تاکید کردند : با آرامش خاطر می توانم بگویم با وسعت دید و روحیه فرهنگی و نیز حس تعاملی با همه اقشار دانشگاهی که در وجود دکتر دیانی است شاهد تحول خوبی در حوزه فرهنگی دانشگاه مازندران خواهیم بود.

 

در ادامه، دکتر علی اکبر ایزدی فر با تبریک و قدردانی از دکتر دیانی برای پذیرش مسئولیت سترگ فرهنگی گفت: از زمانی که مسئولیت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران را بر عهده گرفتم به لطف خدا و اعتماد مسئولین دانشگاه و همکاری صمیمانه کارمندان معاونت فرهنگی واجتماعی ، با وجود همه کمبودهایی که وجود داشت، فعالیت های خوبی در این حوزه انجام گرفت.
 

دکتر ایزدی فر تصریح کرد : اگر با دید ادای تکلیف به این مسئولیت ها نگاه کنیم قطعا بحث رفتن و آمدن معنایی صحیح پیدا می کند و معتقدم که فرصت هایی که در اختیار انسان از سوی خدا قرار گرفته باید از آنها برای کسب توشه آخرت استفاده کند و نهایت تلاش خود را برای کسب آخرت از آن انجام دهیم.

وی افزود : هر گاه حیات معقول و طیبه بر فضای جامعه و به خصوص مسائل فرهنگی حاکم شود دستاوردهای خوبی در انتظار خواهد بود.
 

وی در پایان  آمادگی خود را برای همکاری و کمک و مشاوره به دکتر دیانی معاون جدید فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران اعلام کرد.
 

در ادامه این آیین، حجت الاسلام و المسلمین یزدانی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران با اشاره به کلامی از مولای متقیان حضرت علی (ع) کار فرهنگی را یک کار سخت تعریف کرد و اظهار داشت: توسعه و ترویج فرهنگ دینی و ارزش های اسلامی در دانشگاه ، کار بسیار سنگینی است و مسئولین فرهنگی دانشگاه نقش به سزایی باید در ترویج فرهنگ دینی ایفا نمایند.
 

در ادامه حجه الاسلام دکتر محمود دیانی معاونت جدید فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با تشکر از زحمات دکتر ایزدی فر و با قدردانی از اعتماد دکتر اصغری در واگذاری مسئولیت خطیر فرهنگی دانشگاه اظهار داشت : محوریت کارم در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران قانون گرایی است .
 

وی تصریح کرد: فعالیت های فرهنگی آن هم در محیط دانشگاه بسیار حساس و شایان توجه است و در این راستا نیاز یه همکاری و هم فکری همه اقشار دانشگاهی دارم.
 دکتر دیانی ادامه داد : خوابگاه ها فرصت خوبی برای تحقق اهداف فرهنگی دانشگاه است. فضای خوابگاه ، فضای فراغت و بستر مفیدی برای انجام فعالیت های فرهنگی است.
 

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران تصریح کرد: درگیری همه خانواده دانشگاه اعم از استادان، کارکنان و دانشجویان با فعالیت های فرهنگی، زمینه ای مناسب برای تحقق اهداف بلند  در حوزه فرهنگی دانشگاه است.
 

وی اظهار داشت :تعامل با دستگاه های فرهنگی درون و بیرون سازمان یکی دیگر از محورهای کاری اینجانب است.
 

وی ادامه داد: تقویت کمیته ها و شوراهای دانشگاه و به خصوص شورای فرهنگی و نیز تثبیت و توسعه تشکیلات معاونت فرهنگی از دیگر اولویت های اینجانب در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه است.
 

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با اشاره شعار محوری سال تصریح کرد: در سال اقتصاد و فرهنگ باید نگاهی عمیق تر به فعالیت های حوزه فرهنگی دانشگاه داشته باشیم.
 

دکتر دیانی در  پایان با ذکر حدیثی از علی (ع) و یادی از از همسنگران شهید خود در هشت سال دفاع مقدس، تاکید کرد: حیات فرهنگی ملت ما مدیون امام راحل و شهیدان والامقام است. 
 

در پایان این آئین تکریم ومعارفه که در فضایی بسیار صمیمانه برگزار شد ، دکتر اصغری آقمشهدی رئیس دانشگاه مازندران ، لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود به دکتر ایزدی فر  و حکم معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران را به دکتر دیانی اعطا کرد.

………………………………………………………………..

 

چهاردانگه نیوز : حجت الاسلام دکتر محمود دیانی، اهل روستای تیلک از توابع دهستان چهاردانگه بخش چهاردانگه هستند. حجت الاسلام دیانی همچنین برادر آقای حامد دیانی تیلکی رئیس کنونی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک ساری که به تازگی طی حکمی از جانب آقای علی قاسمی، مدیر کل آموزش و پروزش استان مازندران عهده دار این سمت شده است می باشد.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به دلیل تاخیر در اعلام این خبر از همه ی کاربران این پایگاه خبری عذرخواهی می کند.

 

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگتر روی آنها کلیک کنید.

112

114

115

118

119

120

121

 

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • اصغری ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ / ۲:۴۱
    0 0

    خیلی سالارید که اخبار انتصاب ها را می‌گذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید