پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انتصاب حجت الاسلام شریعت نژاد به عنوان مدیر سازمان دانش آموزی استان مازندران

2

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از خبرگزاری پانا، طی مراسمی که در روز یکشنبه 18 آبانماه 1393 در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، حجت الاسلام شریعت نژاد به عنوان مدیر سازمان دانش آموزی استان مازندران منصوب شد.

 

در ابتدای این مراسم سیدعلی قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در بیاناتی سازمان دانش آموزی را ظرفیت عظیمی خواند که باید با اتخاذ تدابیر لازم از این پتانسیل جهت تحقق اهداف تربیتی و اجتماعی به خوبی بهره برد.

 

در ادامه حجت الاسلام صفرپور مشاور قائم مقام سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران ضمن ابلاغ سلام دکتر کفاش رییس سازمان دانش آموزی کشور و آقای روستایی قائم مقام سازمان به تشریح اهداف و بیان ابعاد مختلف فعالیت های سازمان دانش آموزی پرداختند.

 

حجت الاسلام صفرپور ابراز امیدواری کرد که مدیریت جدید بتواند با استفاده از توان کارشناسی و بهره گیری از نخبگان فرهنگی و ظرفیت تمام دانش آموزان علاقمند و مربیان دلسوز در راستای سیاست عالی سازمان، به سرعت و دقت در جهت نیل به اصول «مدرسه محوری » و «دانش آموز باوری » گام بردارند.

 

در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات جناب آقای حجت الاسلام صادقی رئیس سابق سازمان دانش آموزی استان مازندران تقدیر به عمل آمده و حکم آقای شریعت نژاد که به امضای دکتر کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش رسیده بود تقدیم ایشان شد.

…………………………………………………………………………

پایگاه خبری چهاردانگه ساری: لازم به ذکر است که حجت الاسلام شریعت نژاد اهل شهر کیاسر شهرستان ساری و تحصیل کرده حوزه و دانشگاه، و مدرس دانشگاه فرهنگیان می باشند.

 

2 نظرات
 1. عباس رمضانی مزدی می گوید

  سلام
  انتصاب آقای شریعت نژاد را تبریک می گویم
  قبلا زیر همه ی متن های انتصابات که تو سایت چهاردانگه نیوز پخش می شد می نوشتین که این آقا اهل کدام منطقه چهاردانگه و روستای آن است
  این کار رو هم برای آقای شریعت نژاد انجام می دادید تا ما بتوانیم ایشان را بهتر بشناسیم و اهل کدوم منطقه چهاردانگه هستند خیلی بهتر بود
  تا ما مسئولین چهاردانگه که در سطح استان و کشوری هستند رو بهتر بشناسیم
  تشکر

 2. حامد خلیلی می گوید

  با احترام خدمت دوست بزرگوار جناب آقای رمضانی. آقای شریعت نژاد اهل شهر کیاسر تحصیل کرده حوزه و دانشگاه و مدرس دانشگاه فرهنگیان می باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.