کد خبر:9945
پ
1_635511367212287366_s

انتصاب حجت الاسلام شریعت نژاد به عنوان مدیر سازمان دانش آموزی استان مازندران

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از خبرگزاری پانا، طی مراسمی که در روز یکشنبه 18 آبانماه 1393 در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، حجت الاسلام شریعت نژاد به عنوان مدیر سازمان دانش آموزی استان مازندران منصوب شد.   در ابتدای این مراسم سیدعلی قاسمی مدیر […]

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از خبرگزاری پانا، طی مراسمی که در روز یکشنبه 18 آبانماه 1393 در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، حجت الاسلام شریعت نژاد به عنوان مدیر سازمان دانش آموزی استان مازندران منصوب شد.

 

در ابتدای این مراسم سیدعلی قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در بیاناتی سازمان دانش آموزی را ظرفیت عظیمی خواند که باید با اتخاذ تدابیر لازم از این پتانسیل جهت تحقق اهداف تربیتی و اجتماعی به خوبی بهره برد.

 

در ادامه حجت الاسلام صفرپور مشاور قائم مقام سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران ضمن ابلاغ سلام دکتر کفاش رییس سازمان دانش آموزی کشور و آقای روستایی قائم مقام سازمان به تشریح اهداف و بیان ابعاد مختلف فعالیت های سازمان دانش آموزی پرداختند.

 

حجت الاسلام صفرپور ابراز امیدواری کرد که مدیریت جدید بتواند با استفاده از توان کارشناسی و بهره گیری از نخبگان فرهنگی و ظرفیت تمام دانش آموزان علاقمند و مربیان دلسوز در راستای سیاست عالی سازمان، به سرعت و دقت در جهت نیل به اصول «مدرسه محوری » و «دانش آموز باوری » گام بردارند.

 

در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات جناب آقای حجت الاسلام صادقی رئیس سابق سازمان دانش آموزی استان مازندران تقدیر به عمل آمده و حکم آقای شریعت نژاد که به امضای دکتر کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش رسیده بود تقدیم ایشان شد.

…………………………………………………………………………

پایگاه خبری چهاردانگه ساری: لازم به ذکر است که حجت الاسلام شریعت نژاد اهل شهر کیاسر شهرستان ساری و تحصیل کرده حوزه و دانشگاه، و مدرس دانشگاه فرهنگیان می باشند.

 

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
 • عباس رمضانی مزدی 21 آبان 1393 / 22:51

  سلام
  انتصاب آقای شریعت نژاد را تبریک می گویم
  قبلا زیر همه ی متن های انتصابات که تو سایت چهاردانگه نیوز پخش می شد می نوشتین که این آقا اهل کدام منطقه چهاردانگه و روستای آن است
  این کار رو هم برای آقای شریعت نژاد انجام می دادید تا ما بتوانیم ایشان را بهتر بشناسیم و اهل کدوم منطقه چهاردانگه هستند خیلی بهتر بود
  تا ما مسئولین چهاردانگه که در سطح استان و کشوری هستند رو بهتر بشناسیم
  تشکر

 • حامد خلیلی 22 آبان 1393 / 16:15

  با احترام خدمت دوست بزرگوار جناب آقای رمضانی. آقای شریعت نژاد اهل شهر کیاسر تحصیل کرده حوزه و دانشگاه و مدرس دانشگاه فرهنگیان می باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194