کد خبر:131284
پ
۳۵۵۱۵۸۱.jpg

امید به آینده در بخش صنعت مازندران موج می زند

حسینقلی قوانلو در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به رشد جواز صنعتی در استان گفت: رشد صدور جواز صنعتی نشان می‌دهد که امید به آینده در بخش صنعتی وجود دارد ودر این راستا سال گذشته ۲۰۶ پروانه بهره برداری به ارزش هزار و ۵۱۴ میلیارد تومان صادر شد. وی افزود: در سال ۹۷ حدود […]

حسینقلی قوانلو در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به رشد جواز صنعتی در استان گفت: رشد صدور جواز صنعتی نشان می‌دهد که امید به آینده در بخش صنعتی وجود دارد ودر این راستا سال گذشته ۲۰۶ پروانه بهره برداری به ارزش هزار و ۵۱۴ میلیارد تومان صادر شد.

وی افزود: در سال ۹۷ حدود ۶۴۷ میلیارد تومان پروانه بهره برداری صادر شده بود و این نشان می‌دهد که در سال ۹۸ این میزان ۱۴۵ درصد رشد داشته است.

قوانلو با عنوان اینکه از نظر اشتغال نیز با رشد ۱۵ درصدی شاغلان را مواجه بودیم، گفت: در سال جاری ۹۹ پروانه بهره برداری در استان صادر شد که رشد ۲۵ درصدی را نسبت به سال قبل داشته است.

رئیس سازمان صمت مازندران یادآور شد: همچنین از نظر میزان سرمایه گذاری دو هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه صنعتی در استان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: ۱۲ قلم تولیدات منتخب در استان داریم که در سه قلم از جمله خودرو، کاغذ وپتروشیمی با کاهش تولید و در بقیه با رشد مثبت مواجه هستیم.

کد خبر ۵۰۳۷۵۴۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید