پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

افتتاح سالن ورزشی امام رضا(ع) «سورَک» پس از ۱۲ سال

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، فرماندار شهرستان میاندورود از افتتاح سالن ورزشی امام رضا(ع) در شهر سورک پس از ۱۲ سال در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: همه دغدغه ما تکمیل پروژه‌های ناتمام است.

علی طالبی در دیدار با شهردار سورک و معاونان با بیان اینکه شهر سورک به عنوان پیشانی شهرستان باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد، اظهار کرد: اگر شهر سورک پیشرفت کند به این معناست که شهرستان پیشرفت کرده است.

طالبی از نگاه مثبت و تحولی مجموعه مدیریت شهرستان به امور شهر سورک یاد کرد و با اظهار به کمبود منابع در دسترسی به اهداف متعالی، گفت: البته در سفرهای توسعه محور به پایتخت سعی کردیم برای شهر سورک از جمله احداث میدان در چهارراه آزادگان اعتباراتی بگیریم که در مرحله تخصیص قرار دارد.

فرماندار شهرستان میاندورود گفت: همه دغدغه ما تکمیل پروژه‌های ناتمام است که به یاری همکاران سالن امام رضا(ع) سورک بعد از ۱۲ سال در دولت سیزدهم افتتاح شد. 

وی در پایان افزود: از آنجایی که شهر فاقد کمربندی است به دنبال آن هستیم که اعتبارات فراشهرستانی برای محور اصلی شهر سورک جذب کنیم که به این موضوع بسیار امیدواریم.

سورَک با مساحت ۲۲۰ هکتار یکی از شهرهای شهرستان میاندورود در استان مازندران است که در ۱۰ کیلومتری شرق ساری(مرکز مازندران) واقع شده و بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت آن برابر با ۷۲۰۸ نفر است.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.