کد خبر:15189
پ
roshd-azni

افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم رشد در چهاردانگه برگزار شد

افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم رشد امروز در منطقه چهاردانگه برگزار شد و بیش از ۱۰۰فیلم از امروز به مدت یک هفته، در پژوهش سرای آموزش و پرورش منطقه در ساعات بعد از ظهر برای دانش آموزان، اولیا و همکاران به صورت رایگان به اکران در خواهد آمد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم رشد امروز در منطقه چهاردانگه برگزار شد.

 

خلیلی، معاون آموزشی اداره در این مراسم که با حضور دانش آموزان، اولیا و مسئولین منطقه برگزار شد در باب اهداف جهت دا رکردن جشنواره به سمت روستا ها گفت: ایجاد فرصت مناسب به منظور حضور دانش آموزان روستایی در جشنواره فیلم رشد علاوه برتماشای فیلم و تأثیرات تربیتی و علمی، از لحاظ روحی نیز به دلیل اردویی بودن حضور دانش آموزان تأثیران بسزایی دارد؛ که  دانش آموزان روستایی به دلیل عدم دسترسی به فیلم های جشنواره از تماشای آن ها محروم بودند.

 

معاون آموزشی اداره گفت: فیلم های جششنواره مختص دانش آموزان نیست؛ بلکه خانواده ها نیز می توانند از این موقعیت برای دیدن فیلم ها استفاده کنند و هم اینکه از حال و هوای فیلم های جشنواره آگاهی پیدا کنند.

 

خلیلی افزود: بیش از  ۱۰۰ فیلم از امروز به مدت یک هفته در پژوهش سرای آموزش و پرورش منطقه در ساعات بعد از ظهر برای دانش آموزان، اولیا و همکاران به صورت رایگان به اکران در خواهد آمد همچنین فرصتی فراهم خواهد شد تا بخشی از فیلم ها در شبانه روزی های منطقه به نمایش گذاشته شود.

 

roshd

 

دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
 • موسوی ۳ اسفند ۱۳۹۳ / ۹:۵۳
  0 0

  جناب آقای خلیلی
  از اینکه شما در چهاردانگه نیوز فعالیت می کنید بسیار خرسندیم اخبار چهاردانگه نیوز از زمان حضور شما در چهاردانگه نیوز متحول شده است.
  از دیگر دوستان نیز تشکر می نمایم

 • اشرف نژاد ۳ اسفند ۱۳۹۳ / ۱۲:۵۳
  0 0

  عالیه
  سپاس فراوان

 • امیر کیاسری ۴ اسفند ۱۳۹۳ / ۰:۱۸
  0 0

  از آقای استاد خلیلی بخاطر مطالب و اخبار تازه, تصاویر متنوع و تحقیقهای جالب تشکر میکنم. بی شک منطقه ما نیاز به همچین افرادی داره. اما نقد من نسبت به ایشون یا پایگاه خبری چهاردانگه نیوز اینه که بذارند ما عملکرد مسئولین را بدون سانسور و به تناسب مطالب نقد کنیم. البته نقدی که توهین و افترا نباشه را قبول دارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید