پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اعمال محدودیت های ترافیکی/ جاده چالوس یکطرفه می شود

0

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا قدمی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اظهار داشت: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محورهای ” کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه ” و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور ” کرج- چالوس”، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۶ بعد ازظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها از محور هراز، عنوان کرد: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه ۴ اردیبهشت ماه و جمعه ۵ اردیبهشت ماه از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، اضافه کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعدازظهر تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۷ بعدازظهر تا ۲۴ همان روز در صورت اعلام مأموران مستقر در محل از آب اسک به رودهن محدوده مشا به صورت یک طرفه است.

سرهنگ قدمی تاکید کرد: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو و متعاقباً از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

کد خبر 4907466
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.