کد خبر:130924
پ
۱۳۹۹۰۶۳۱۰۰۰۹۱۵_Test_PhotoN.jpg

از ۸۶ بستری جدید تا ۱۵۶ بیمار بدحال کرونایی در مازندران

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، در حالی وارد هشتمین ماه از شیوع ویروس کرونا در مازندران می‌شویم که مازندران بعد از گذشته سه ماه همچنان روزهای قرمز کرونایی را تجربه می‌کند. موارد ابتلا و بستری نسبت به مرداد ماه کاهش یافته اما همچنان وضعیت مازندران نگران‌کننده است و ترددهای اخیر […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، در حالی وارد هشتمین ماه از شیوع ویروس کرونا در مازندران می‌شویم که مازندران بعد از گذشته سه ماه همچنان روزهای قرمز کرونایی را تجربه می‌کند.

موارد ابتلا و بستری نسبت به مرداد ماه کاهش یافته اما همچنان وضعیت مازندران نگران‌کننده است و ترددهای اخیر نیز بر نگرانی‌ها افزوده است.

با توجه به تداوم وضعیت کرونایی به همه مردم توصیه شده که از سفر به استان مازندران پرهیز کنند اما متاسفانه همچنان پایان هفته‌های شلوغی را تجربه می‌کنیم.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۷۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۳۸۶ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۱۶ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۳۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ بیمار جدید بستری و ۱۴ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۴۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۸۶ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۵۲۰ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

 /۸۶۰۳۴/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید