کد خبر:106457
پ
shahrdari

از مصائب کیاسر، شهر با همت و شهر بی همت!

وضعیت شهرداری کیاسر در حدود 18 ماه گذشته و از زمانی که همت محمدنژاد سکان هدایت این شهر را بر عهده گرفت فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرد. از زمامداری همت محمدنژاد در شهرداری در اردیبهشت 97 تا استعفاء او در مردادماه 98 و خبر شهردار شدنش در شهر جویبار گرفته تا امروز که […]

وضعیت شهرداری کیاسر در حدود 18 ماه گذشته و از زمانی که همت محمدنژاد سکان هدایت این شهر را بر عهده گرفت فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرد.
از زمامداری همت محمدنژاد در شهرداری در اردیبهشت 97 تا استعفاء او در مردادماه 98 و خبر شهردار شدنش در شهر جویبار گرفته تا امروز که کشتی شهرداری کیاسر بدون ناخدا هدایت می شود.

در اواخر مهر کمیل رمضانی از سوی اعضای شورای شهر کیاسر به عنوان شهردار انتخاب شد ولی از تایید صلاحیت و حکم انتصاب او از سوی استانداری خبری نیست.
از زمان انتخاب او نزدیک به یک ماه گذشته ولی هنوز مشخص نیست که آیا رسما و قانوناً می توان او را شهردار دانست یا نه؟!

شهر کیاسر چهار ماه است که شهردار ندارد و پنجاه و پنج روز توسط سرپرست اداره شود و تا زمانی که شهردار رسماً روی صندلی عمارت این شهر ننشیند هر چقدر هم سرپرست خوب عمل کند به دلیل این که سرپرست است نمی تواند برای شهر کاری کند و نمی تواند امور اداره شهر را به جای شهردار انجام بدهد.

تاخیر در صدور حکم شهرداری کیاسر گمانه هایی را در ذهن تداعی می کند که اگر واقعیت پیدا کند به هیچ عنوان به نفع شهر نیست و شاید علاوه بر بلاتکلیفی، هم انرژی زیادی از شورای شهر برای از سر گرفتن مراحل انتخاب شهردار می گیرد و هم استرس زیادی به مردم و در کل به دلسوزان این شهر وارد می کند.
انتظار می رود هر چه سریعتر وضعیت شهرداری کیاسر تعیین و تکلیف شود تا بیش از این اهالی شهر از تاخیر در صدور این حکم متضرر نشوند.

آبادانی بخش چهاردانگه با محوریت آباد شدن شهر کیاسر به معنای واقعی یک شهر صورت می پذیرد و تا زمانی که شهر کیاسر رنگ و بوی واقعی شهر را به خود نگیرد بخش چهاردانگه هم وضعیت مطلوبی نخواهد داشت.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • شهروند 17 آبان 1398 / 23:34

    شهردار منتخب ظاهرا به علت نداشتن سابقه اجرایی از سوی استانداری رد صلاحیت شد و شورای شهر بین انتخاب مجدد و تعیین شهردار جدید باید یک راه را انتخاب ک.

  • شهروند کیاسر 18 آبان 1398 / 8:17

    اما این دلیل نمی شود قانون نادیده گرفته شود و فردی که با بررسی های مراجع ذیربط فاقد سابقه اجرایی است را به عنوان شهردار گمارد و او در کیاسر تجربه های لازم را کسب کند و بعد راهی شود . قانون باید ملاک عمل قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194