کد خبر:135332
پ
از سیاه‌پوش کردن شهر تا برگزاری مراسم حلیم‌پزان + عکس

از سیاه‌پوش کردن شهر تا برگزاری مراسم حلیم‌پزان + عکس

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، نذر و نذری دادن یکی از سنت‌های جالب مردم ما بوده که با شیوع ویروس کرونا نه تنها کم نشده بلکه شاهد نذری‌های جالب در این زمینه بودیم که برخی از آنان هزاران حرف برای گفتن دارد. یکی از هیأت‌های مذهبی که در راستای حمایت از نیازمندان گام برداشته، […]

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، نذر و نذری دادن یکی از سنت‌های جالب مردم ما بوده که با شیوع ویروس کرونا نه تنها کم نشده بلکه شاهد نذری‌های جالب در این زمینه بودیم که برخی از آنان هزاران حرف برای گفتن دارد.

یکی از هیأت‌های مذهبی که در راستای حمایت از نیازمندان گام برداشته، هیأت قمربنی هاشم (ع)  که فعالیت‌های خود را همزمان با شیوع ویروس کرونا آغاز کرده است.

طی این مدت شاهد اقدامات مختلف این هیأت در بحث‌های مختلفی از جمله تولید ماسک و گان، توزیع لازم ضدعفونی، توزیع بسته‌های کمک مومنانه، توزیع بسته‌های غذایی کمک مومنانه در اعیاد مختلف، یتیم‌نوازی  و مناسبت‌های مختلف بودیم.

یوسف بارانی مسؤول هیأت قمربنی هاشم (ع) مرکز استان مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: به‌مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بحث تمام سطح شهرستان ساری درحال سیاه‌پوش شدن است.

 

وی افزود: در کنار سیاه‌پوش کردن شهر بحث توزیع ۵۰۰ بسته‌های مومنانه را نیز در دستور کار خواهیم داشت.

مسؤول هیات قمربنی هاشم (ع) به برگزاری مراسم حلیم‌پزان در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: این مراسم جز رسوم دیرینه است.

 /۸۶۰۳۴/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید