کد خبر:15073
پ
hamed-khalili

ارائه سه مقاله در همایش بین المللی تاریخ محلی مازندران

حامد خلیلی ازنی مدیر فرهنگی پایگاه خبری چهاردانگه ساری یکی از محققین فعال در عرصه تحقیقات محلی به خصوص چهاردانگه می باشند. ایشان مقالات متعدی در سایت ها محلی و سراسری و همچپین دو کتاب با موضوع چهاردانگه تاکنون منتشر نموده است.

 

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، حامد خلیلی ازنی مدیر فرهنگی پایگاه خبری چهاردانگه ساری با ارائه مقاله در اولین همایش بین المللی تاریخ محلی مازندران که در ساری برگزار خواهد شد شرکت نمود.

 

 hamayesh-tarikh-mahali

 

خلیلی در مورد تعداد و عنوان مقاله های ارائه شده به این همایش گفت: تعادا ۳ عنوان مقاله از طرف بنده به این همایش بین المللی ارائه شده است که عبارتند از: ۱- چهاردانگه در گذر زمان ،  ۲- وجه تسمیه هزار جریب ، چهاردانگه و دودانگه ، ۳- هزار جریب در آینه تاریخ.

 

مدیر فرهنگی پایگاه خبری چهاردانگه ساری هدف خود از ارائه این مقالات را معرفی بیشتر بخش چهاردانگه و هزار جریب تاریخی دانست و افزود: از دیرباز هزار جریب و چهاردانگه مهد علما ، شعرا و رجال بزرگ و نامدار بودند که در تاریخ ایران و مازندران درخشیدند.

 

مدیر فرهنگی پایگاه خبری چهاردانگه ساری در ادامه گفت: اولین همایش بین المللی تاریخ محلی مازندران در ۷ اسفند ۱۳۹۳ در پلاز نیروی انتظامی در ساری برگزار می گردد.

 

خلیلی در پایان افزود: مقاله های ارائه شده در این همایش بین المللی در قالب کتاب، توسط دانشگاه مازندران منتشر خواهد شد.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • امیر کیاسری ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ / ۱۹:۵۸
    0 0

    با تشکر و آرزوی سلامتی برای استاد خلیلی,که در زنده نگه داشتن نام چهاردانگه زحمت میکشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید