پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

احداث پالایشگاه کیاسر ۴۰۰۰ میلیارد سرمایه گذاری نیاز دارد

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: برای ساخت تنها پالایشگاه بخش خصوصی کشور در کیاسر به سرمایه گذاری چهار هزار میلیارد تومانی نیاز داریم.

4

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، سید رمضان شجاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تنها پالایشگاهی که تاکنون دولت به بخش خصوصی مجوز داده است، مربوط به کیاسر است و بخش خصوصی نیز باید با فاینانس و سرمایه گذار خارجی مذاکره کند و تاکنون چند سرمایه گذار سوئدی، عرب، چینی و روسی از این پالایشگاه بازدید کردند.

 

وی با بیان اینکه این پروژه نیازمند سرمایه گذاری حدود چهار هزار میلیارد تومانی است، گفت: پیداکردن سرمایه گذار تاحدودی سخت است.

 

شجاعی، درباره اینکه چرا دانشگاه جامع دولتی در مرکز استان نداریم گفت: ایجاد دانشگاه مطالبه خوبی است که باید گذشتگان نیز در این زمینه برنامه ریزی می کردند.

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس ادامه داد: پیشنهاد دانشگاه جامع در مرکز استان در دولت قبلی مطرح شد که قرار بود با محوریت دانشگاه کشاورزی مازندران انجام شود.

 

وی یادآور شد: دانشگاه جامع حق مرکز استان مازندران است و باید پیگیری لازم صورت گیرد تا ایجاد شود و برای احداث آن نیازمند اعتبارات و شرایطی است.

 

شجاعی گفت: مقدمات ایجاد دانشگاه جامع باید فراهم شود و ما برای احداث آن پیگیری خواهیم کرد.

4 نظرات
 1. قاسم نوده می گوید

  خسته نباشی برادر …..ما نفهمیدیم چرا هر وقت هر چه بیشتر به انتخابات نزدیک میشویم آقایان به فکر احداث پالایشگاه می افتند؟ لازم به ذکر می باشد پالایشگاه مازندران را نمایندگان بهشهر از چنگ ما در آوردن! اگه هم باور ندارید محل احدث پالایشگاه در حسین آباد بهشهر می باشد. کافیست فقط یک سرج کوچولو در گوگول انجام دهید خواهید دید… حتی موافقتنامه محیط زیست هم گرفته شد و با طرف خارجی هم قرارداد بسته شد

 2. شریعت نژاد کیاسری می گوید

  دوستی میگفت مهمترین فاکتور تاثیر گذار در پروژه های این چنینی محیط زیست منطقه محسوب میشه
  دم نمایندگان بهشهر گرم که قدرتشون خیلی بیشتر از نماینده ماست
  تازه مرحوم کردان رو هم اونا بردن بالا بعد خودشون استیضاح کردند
  پیشنهاد : از آقای مقیمی نماینده کنونی بهشهر دعوت کنیم تابعیت کیاسری رو به شناسنامه خودش اضافه کنه و کاندید بشه و بره مجلس و برای ما هم کاری بکنه
  تک رای مقیمی کیاسری

 3. کیاسری می گوید

  وقتی که وزیر کشور میاد به منطقه ما بدون هیج نتیجه ای برای مردم منطقه، یا اون جوان کیاسری که پا میشه در جمع تعدادی از آقایون شکایت از وضعیت منطقه محروم چهاردانگه میکنه، آنچنان بلایی سرش آوردند که دیگه کسی جرأت شکایت نکنه، حالا چهاردانگه نیوز باید بگه نماینده کارش چیز دیگه.
  ……………………………………………………..
  چهاردانگه نیوز: کیاسری عزیز سلام. لطفاً ماجرای آن جوان کیاسری و اینکه در جمع چه کسانی و چه مشکلاتی را مطرح کرده اند و چه آقایانی چه بلایی بر سرش را آورده اند را بصورت مستند ( و به همراه نام و شماره تلفن شما و آن جوان و آن آقایان/ که همه این اطلاعات شخصی نزد ما محرمانه خواهد ماند) برای ما بفرستید تا ما نیز موضوع را بی هیچ اغماضی پیگیری و منتشر کنیم. مطمئن باشید چهاردانگه نیوز زبان گویای مردم چهاردانگه محروم بوده و خواهد بود.

 4. کیاسری می گوید

  با سلام، آقای قنبرنژاد از اقوام آقای ابوالفضل قنبرنژاد ریاست مخابرات کیاسر بودند که در جمع روحانیون و از جمله آیت الله طبرسی بود. اطلاعات بیشتر را می تونید با کمی تحقیق به دست آورید، با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.