کد خبر:130726
پ
۳۴۶۱۶۸۸.jpg

احتمال یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه محورهای کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین بعدازظهر روزهای یکشنبه و دوشنبه، ۳۰ و ۳۱ شهریورماه یک‌طرفه می‌شوند درباره محدودیت‌ها. ترافیکی کندوان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲ بامداد امروز و فردا از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه محورهای کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین بعدازظهر روزهای یکشنبه و دوشنبه، ۳۰ و ۳۱ شهریورماه یک‌طرفه می‌شوند درباره محدودیت‌ها. ترافیکی کندوان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲ بامداد امروز و فردا از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۸ تا ۲ بامداد از مرزن‌آباد به کرج و آزادراه تهران- شمال یک‌طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت ترافیکی محور هراز افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲ بامداد امروز و فردا از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت ۱۹ تا ۲ بامداد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود، همچنین تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ساعت ۲ بامداد امروز و فردا از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی یادآور شد: در محور سوادکوه تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ فردا از شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع است.

کد خبر ۵۰۲۷۹۶۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید