کد خبر:135377
پ
احتمال ریزش و سقوط بهمن در محورهای کوهستانی مازندران/برگشت بیش

احتمال ریزش و سقوط بهمن در محورهای کوهستانی مازندران/برگشت بیش از 65 هزار خودرو

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: روز گذشته شاهد افزایش حجم ورودی در محورهای شمال بودیم و درحال حاضر نیز آمد و شد خودروها به‌صورت پرحجم و روان است. وی با اشاره به افزایش دمای هوای مازندران، افزود: گرمای هوا احتمال ریزش سنگ […]

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: روز گذشته شاهد افزایش حجم ورودی در محورهای شمال بودیم و درحال حاضر نیز آمد و شد خودروها به‌صورت پرحجم و روان است.

وی با اشاره به افزایش دمای هوای مازندران، افزود: گرمای هوا احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن را به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان افزایش داده است که لازم است مردم به این مهم توجه کنند.

 رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محدودیتی در محورهای استان به‌جز محدودیت‌های کرونایی در دستور کار پلیس نیست، تصریح کرد: محدودیت‌های کرونایی نیز با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.

این مسؤول یادآور شد: از آغاز اجرای محدودیت‌های کرونایی یعنی یکم آذر ماه امسال تاکنون بیش از 65هزار خودرو برگشت و بیش از 25هزار و 800 خودرو جریمه شدند.

قدمی با تاکید بر اینکه باید از ترددهای غیرضروری در محورهای مازندران پرهیز شود، خاطرنشان کرد: توصیه پلیس توجه به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس است.

 /86034/علینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194