کد خبر:3838
پ
Ali-babaei-karnami

ابقای علی بابایی کارنامی در سمت مدیر کل اداره تعاون استان مازندران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکمی آقای علی بابایی کارنامی را در سمت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ابقا کرد.

 

Ali-babaei-karnamiحسن خیریان پور معــاون توسعــه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران، روز گذشتـه ( چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳ ) در جلسه شورای اداری مازندران، اظهار کرد: با حکم ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی بابایی کارنامی در سمت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ابقا شد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، وی پس از ابقای خود در این سمت در گفت و گویی خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست های ابلاغی مقام محترم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص ترویج فرهنگ تعاون و فراهم آوردن بستر مناسب برای گسترش فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی در کشور، در نظر داریم تا ضمن بازدید و رایزنی با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، هر چه بیشتر نظر آنها را به اثربخشی نقش تعاونی ها در اقتصاد کشور که متعاقب آن به کاهش بحث اشتغال نیروهای مولد و تحصیل کرده خواهد انجامید، سوق دهیم.

 

بابایی کارنامی افزود: روند توسعه و دستیابی به اهداف طرح برنامه پنجم که مقرر شده بود تا پایان مدت طرح سهم تعاونی ها به ۲۵ درصد برسد، امروز این سهم متاسفانه در حدود ۵ درصد ارزیابی می شود و انتظار داریم تا با تدوین لوایح با قید فوریت، دستور العمل و راهکارهایی برای شتاب بخشی به توسعه فرهنگ تعاونی را در کشور شاهد باشیم.

 

این مسئول هم چنین خبر داد: با حضور کشتی گیران ۲۵ کشور جهان در مسابقات بین المللی اسپانیا، کاروان کشتی کارگران مازندران با کسب یک طلا ، یک نقره و دو برنز، عنوان سومی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

 

بابایی کارنامی در این باره گفت: جای تبریک دارد که کارگران استان در میان ۲۵ کشور جهان به مقام سومی دست پیدا کردند که البته این مهم نشان دهنده برنامه ریزی دقیق برای رونق ورزش های کارگری در استان توسط اداره کل و هیئت های ورزش کارگران است.

 

چهاردانگه نیوز: آقای بابایی اهل روستای کارنام از توابع دهستان گرماب بخش چهاردانگه هستند. چهاردانگه نیوز ابقای ایشان در سمت مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران را تبریک گفته و برای ایشان در ادامه ی تصدی این سمت موفقیت و توفیق آرزو می کند.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • علي اکبرحبيب پور ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ / ۱:۱۰
    0 0

    باسلام و خسته نباشید خدمت آقای بابایی کارنامی، ایشان در دوران مدیریت خودشان خوب درخشیدن و برای مازندران یه افتخار هست که همچین مدیرکل پرکار و با تقوایی دارد و برای ایشان آرزوی سلامتی را داریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید