پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آیین تجلیل از فعالین حوزه ازدواج و زوج‌های موفق در سوادکوه برگزار شد

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به مناسبت هفته ازدواج آسان، آیین تجلیل از فعالین و خادمین حوزه ازدواج و زوج‌های موفق و الگو در شهرستان سوادکوه برگزار شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران امروز در همایش وصال که در شهرستان سوادکوه برگزار شد، اظهار کرد: دولت شهید خدمت آیت الله رئیسی، مانا و خدمات این دولت ادامه‌دار خواهد بود.

محمدرضا ییلاقی با اشاره به برگزاری همایش وصال اظهار داشت: همایش وصال برای قدردانی از افرادی است که در جهت انجام ازدواج آسان تلاش می‌کنند.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان مازندران در راستای ماموریت‌های خود برنامه‌های ویژه و خاصی را برای گسترش ازدواج آسان در شهرستان‌ها در نظر دارد.

تشکیل کارگروه ازدواج آسان در سوادکوه

رمضان غلامی فرماندار سوادکوه نیز در این همایش با اشاره به وظایف ادارات و نهادهای مرتبط در این حوزه گفت: شرایط ازدواج آسان باید توسط مدیران و متولیان برنامه‌ریزی و کارگروه ازدواج آسان با عضویت بانوان و محوریت ادارات مرتبط در شهرستان سوادکوه تشکیل شود.

غلامی افزود: تعلیم و تربیت فرزندان مهم است و خانواده و اجتماع تاثیر بسزایی در فرزندان دارد. خانواده‌ها می‌توانند محیط مناسب برای فرزندانشان را ایجاد کنند. به عبارت دیگر خانواده‌ها فقط به ادارات و آموزش و پرورش اکتفا نکنند و به وظایف خود عمل کنند.

فراهم شدن ازدواج آسان برای جوانان

حجت الاسلام جعفری امام جمعه پل سفید نیز در همایش تجلیل از فعالین و خادمین حوزه ازدواج و زوج‌های موفق و الگوی سوادکوه گفت: باید ازدواج آسان گسترش یابد و هر چه در ازدواج سخت گیری کنیم، به ضرر جامعه خواهد بود.

امام جمعه پل سفید افزود: باید با مدیرانی که در حوزه جمعیت ضعیف عمل کردند، برخورد انقلابی صورت گیرد.

وی گفت: بخاطر همین عملکرد ضعیف امروز باروری در کشور گران و ناباروری ارزان است.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.