کد خبر:132255
پ
۹۹۶۲۳۶

آیت الله رئیسی، درگذشت حجت‌الاسلام دیانی را تسلیت گفت

آیت الله رئیسی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی، استاد حوزه علمیه خراسان و موسس مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) را تسلیت گفت. متن پیام رئیس قوه قضائیه به این شرح است: انالله و انا الیه راجعون دریافت خبر درگذشت عالم ربانی مرحوم حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی موجب تاثّر و تاسف این […]

آیت الله رئیسی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی، استاد حوزه علمیه خراسان و موسس مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس قوه قضائیه به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

دریافت خبر درگذشت عالم ربانی مرحوم حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید دیانی موجب تاثّر و تاسف این جانب شد.

این روحانی انقلابی و فداکار، در طول عمر پربرکت خود با تاسیس مدارس علمیه از جمله مدرسه علمیه امام باقر علیه السلام، بنای مساجد متعدد و دایر کردن موسسات خیریه، نقشی برجسته در پرورش طلاب و توجه به محرومان در حوزه علمیه خراسان و شمال کشور داشت.

اینجانب رحت این استاد اخلاق و یار صدیق امام و رهبر معظم انقلاب را به حوزه علمیه خراسان، شاگردان آن مرحوم و خانواده این عالم بزرگوار تسلیت گفته و مغفرت و رحمت پرودگار و عنایت حضرت رضا علیه السلام را برای آن خادم با اخلاص مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس قوه قضائیه

 

دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
  • Hashmi ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۳:۲۴
    0 0

    چین ۱۳ میلیون بشکه نفت را وارد خواهد کرد . معامله گران ایران باید سهم بزرگی از واردات چین حداقل ۳ میلیون بشکه دریافت کنند . هوشمندانه, بازرگانان ایرانی از وب سایت بهره مند alibaba.com چینی به دانستن همه معامله گران چین

  • Zada ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۶:۴۰
    0 0

    افتتاح یک کنسولگری ایران در هنگ کنگ دروازه ورود به بازار چین است, که در آن بزرگترین معامله گران جهان . برای کسب سود بزرگ برای ایران .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید