پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آیا دستگیری نیروهای داعش در بخش چهاردانگه صحت دارد؟

4

 

اختصاصی پایگاه خبری چهاردانگه: این روزها در فضای مجازی از دستگیری تعدادی از نیرو های داعش در بخش چهاردانگه خبر می دهند، صحت این مطالب توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی رد یا تایید نشده است. گرچه حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات از دستگیری تعدادی عواملی تروریستی در ایام محرم در سراسر کشور و من جمله استان مازندران خبرداده است.( وزیر اطلاعات : در ایام محرم دشمن در تلاش بود فضای کشور را ناامن و مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) را با خطر مواجه کند که با تلاش و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) این اقدامات دشمن خنثی شد و عوامل تروریستی دستگیر شدند .

 

وزیر اطلاعات ، ضربه به شبکه های تروریستی در شرق کشور و دستگیری ده نفر از عوامل تروریستی در استان های گلستان ، مازندران ، تهران و سیستان و بلوچستان، بازداشت بیش از ۲۰ نفر از عوامل تروریستی تردد کننده به مقصد عراق و سوریه در مرزهای ایران ، ضربه به تیم تروریستی در صفی آباد دزفول و دستگیری ۱۴ نفر از عوامل تروریستی این حمله که ۸ تن از این تروریست ها از عاملان اصلی اقدامات تروریستی در استان خوزستان بوده اند و نیز ضربه به تیم تروریستی تیراندازی کننده به فرمانداری و چند پاسگاه انتظامی در شهر سوسنگرد در تاریخ ۱۶ /۸/ ۹۴ را از جمله عملیات موفق نیروهای گمنام امام زمان (عج) عنوان کرد.

 

حجت الاسلام علوی گفت : افراد دستگیر شده از تروریست های تحت حمایت کشورهای مرتجع منطقه هستند./ خبرگزاری صدا و سیما ۱۹ /۸ /۱۳۹۴)

 

آنچه مهم است، هشیاری مردم فهیم بخش چهاردانگه و استان مازندران را می طلبد که هر گونه ورود افراد مشکوک به روستاهای بخش و استان مازندران را به مسئولین ذی ربط اطلاع دهند و از هرگونه همکاری و دادن اطلاعات به آنها پرهیز نمایند.

 

همانگونه مردم ولایتمدار بخش چهاردانگه در اوایل انقلاب که منافقین جنگلی را از فعالیت در این منطقه مایوس نمودند، اینک نیاز اجازه نخواهند داد، گروههای تروریستی در بخش چهاردانگه نقطه امنی برای فعالیت های خرابکارانه خود پیدا نمایند.

 

4 نظرات
 1. اصغری می گوید

  بنظر من این خبرها کار ضد اطلاعاتی نیروهای امنیتی ماست تا با حساس کردن مردم بتوانند کوچکترین فعالتی را رصد کنند. حال که مردم با این شایعات حواس‌شان جمع شده ریزترین حرکت را به اگاهی دست‌اندرکاران خوهاند رساند

 2. a.s می گوید

  خوشتان می آید دربین مردم ترس و وحشت ایجاد می کنید!

 3. kiasar می گوید

  این امر در چهاردانگه طبیعیه اگه حضور ذهن داشته باشید بخاطرتان بیاید چند سال پیش چند نقاب دار کیاسر بودند که مهدی محمودی و صابر موسوی آنان را به چشم دیده بودند حتی با آنان در گیر شده بودند

 4. طرفدار دکتر روحانی می گوید

  به جای تشکر دارید از سربازان گمنام امام زمان انتقاد میکنید؟؟؟؟این موضوع واقعیت داره و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ضربه سختی به نیروهای سلفی داعش در داخل و خارج کشور زد کاری که فرانسه و کشورهای غربی دیگر از انجام دادن آن عاجزند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.