پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

گزارش تصویری آغاز مراحل نصب دودکش ۶۰ متری نیروگاه زباله سوز ساری

مراحل نصب دودکش 60متری نیروگاه 450 تنی زباله سوز شهرداری ساری آغاز گردید .

2

مراحل نصب دودکش 60متری نیروگاه 450 تنی زباله سوز شهرداری ساری آغاز گردید .

این سازه فلزی خاص که از 3 دودکش فلزی 60متری جهت خارج نمودن گازهای سوخته شده در دستگاه زباله سوز به کار میرود از 5 قسمت 12 متری تشکیل شده که نخستین قسمت های این دودکش نصب گردید و قرار است تا 15 مهر به اتمام برسد.

نکته مهم این خبر در سال جهش تولید، انحصار شکنی شرکت ساری سازه به جهت تولید این سازه خاص فلزی در کارخانه سازه های فلزی آرشام می باشد که در انحصار یک شرکت داخلی بوده و با اعتماد استاندار و شهردار ساری به ظرفیت و تخصص داخلی استان مازندران در تولید دودکش 60متری این نیروگاه صورت پذیرفته است.

لازم به ذکر است همزمان با آغاز مراحل نصب دودکش 60متری نیروگاه زباله سوز ساری سید محمد محمدی تاکامی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران به همراه دهقان نماینده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور  و زرودی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان در بازدید از این پروژه از نزدیک عملیات اجرایی این پروژه را بررسی کرد.

نماینده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در این بازدید پروژه نیروگاه زباله سوز را از جمله پروژه های مهم در مرکز مازندران یاد کرد که طی 10 ماه اخیر با تلاش مجموعه شهرداری ساری روند رو به رشد چشمگیری داشته است.

2 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    شما اعلا م میکنید گزارش تصویری اما تصاویر نداره این گزارش شما یا اینکه مدل خبرگزاری عوض شد این عکسها باید جای دیگه لود بشه اطلاع رسانی کنید تشکر میکنم

    1. علي نظري می گوید

      با سلام. این گزارش شامل 25 تصویر می باشد که در مطلب گنجانده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.