عکاس :
پ

گزارش تصویری آغاز مراحل نصب دودکش ۶۰ متری نیروگاه زباله سوز ساری

مراحل نصب دودکش ۶۰متری نیروگاه ۴۵۰ تنی زباله سوز شهرداری ساری آغاز گردید .

این سازه فلزی خاص که از ۳ دودکش فلزی ۶۰متری جهت خارج نمودن گازهای سوخته شده در دستگاه زباله سوز به کار میرود از ۵ قسمت ۱۲ متری تشکیل شده که نخستین قسمت های این دودکش نصب گردید و قرار است تا ۱۵ مهر به اتمام برسد.

نکته مهم این خبر در سال جهش تولید، انحصار شکنی شرکت ساری سازه به جهت تولید این سازه خاص فلزی در کارخانه سازه های فلزی آرشام می باشد که در انحصار یک شرکت داخلی بوده و با اعتماد استاندار و شهردار ساری به ظرفیت و تخصص داخلی استان مازندران در تولید دودکش ۶۰متری این نیروگاه صورت پذیرفته است.

لازم به ذکر است همزمان با آغاز مراحل نصب دودکش ۶۰متری نیروگاه زباله سوز ساری سید محمد محمدی تاکامی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران به همراه دهقان نماینده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور  و زرودی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان در بازدید از این پروژه از نزدیک عملیات اجرایی این پروژه را بررسی کرد.

نماینده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در این بازدید پروژه نیروگاه زباله سوز را از جمله پروژه های مهم در مرکز مازندران یاد کرد که طی ۱۰ ماه اخیر با تلاش مجموعه شهرداری ساری روند رو به رشد چشمگیری داشته است.

منبع
خزرنما
کلیدواژه : زبالهزباله سوز
دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
 • ناشناس ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۷:۲۶
  0 0

  شما اعلا م میکنید گزارش تصویری اما تصاویر نداره این گزارش شما یا اینکه مدل خبرگزاری عوض شد این عکسها باید جای دیگه لود بشه اطلاع رسانی کنید تشکر میکنم

  • علي نظري ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۹:۵۰
   0 0

   با سلام. این گزارش شامل ۲۵ تصویر می باشد که در مطلب گنجانده شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید