پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آغاز عمليات ادامه آسفالت تا سياوشكلا در منطقه نرماب دوسر

بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري چهاردانگه ساري از آسفالت بخشي از مسير روستاهاي منطقه ي نرماب دوسر از صبح امروز ( چهارشنبه 21 آبان 1393 ) خبر داد.

1

 

بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری از آسفالت بخشی از مسیر روستاهای منطقه ی نرماب دوسر از صبح امروز ( چهارشنبه 21 آبان 1393 ) خبر داد.

 

آقای اسماعیل امینی با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: از صبح امروز دستگاه های راهسازی عملیات آسفالت در منطقه ی نرماب دوسر از ادامه آسفالت بعد از عبور سعیدآباد (از کاردکلا دره) تا روستای سیاوشکلا  به طول ۴ کیلومتر را آغاز کرده اند.

 

آقای امینی در پایان گفت: عملیات آسفالت این مسیر به سرپرستی آقای مهندس جهانی پیمانکار راهسازی که مدتی است مسئولیت بهسازی و آسفالت جاده نرماب دوسر را بر عهده گرفته اند آغاز شده و ان شاء الله ادامه مسیر چهار کیلومتری بعد از عبور سعیدآباد تا روستای سیاوشکلا را آسفالت خواهند کرد.

1 نظر
  1. اصغری می گوید

    خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای بود. اگر اشتباه نکنم 6 سال پیش بود که مسیر عبور سنام تا دره کاردکلا آسفالت کردند و حالا پس از این مدت نسبتا طولانی ادامه‎اش می‌دهند. دست همه‌شان درد نکند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.