پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آسفالت مسیر کاردکلا تا سیاوشکلا ده روز دیگر به اتمام میرسد

محمد رضا جهانی مدیرعامل شرکت جیران سازان کویر: آسفالت مسیر کاردکلا به سیاوشکلا را از روستای سیاوشکلا به سمت منطقه کاردکلا را شروع کردیم و به امید خدا اگر وضعیت جوی هوا ما را یاری کند تا ده روز آینده آسفالت این مسیر به اتمام میرسد و قابل استفاده میباشد.

2

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه ساري، محمد رضا جهانی مدیرعامل شرکت جیران سازان کویر در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نرماب دوسر، از وضعیت آسفالت راه مسیر کاردکلا به سیاوشکلا گفت: آسفالت مسیر کاردکلا به سیاوشکلا را از روستای سیاوشکلا به سمت منطقه کاردکلا را شروع کردیم و به امید خدا اگر وضعیت جوی هوا ما را یاری کند تا ده روز آینده آسفالت این مسیر به اتمام میرسد و قابل استفاده میباشد.

 

جهانی پیمانکار مسیر سیاوشکلا به بالاده از آماده سازی ادامه مسیر خبر داد و گفت: ادامه مسیر سیاوشکلا به بالاده تا دوراهی روستای آتنی نیاز به لیگلاژ دارد و به امید خدا در سال ۹۴ آسفالت این مسیر را هم شروع خواهیم کرد.

 

مدیر عامل شرکت جیران سازان کویر ادامه داد: مسیر روستای واوسر در حال آماده سازی میباشد که در سال ۹۴ آسفالت این مسیر هم به اتمام خواهد رسید.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در موضوع با مسیری که از روستای سیاوشکلا عبور میکند چه راه حلی دارید گفت: با توجه به توافقاتی که انجام داده ایم قرار شد مسیر را تغییر داده و از زمین های کشاورزی مسیر جدید ایجاد کنیم.

 

 

2 نظرات
  1. اصغری می گوید

    دست همگی‌تان مریزاد

  2. علی می گوید

    سلام خواهشاً پیگیر گزارشی راجع به کمبود گازوئیل توی پمپ بنزینهای 4دانگه باشین .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.