کد خبر:130479
پ
۱۳۹۹۰۶۲۴۰۰۰۹۹۳_Test_PhotoN.jpg

آخرین آمار کرونا در مازندران| بستری بودن ۵۹۴ بیمار در بیمارستان‌ها

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، هفت ماه از شیوع ویروس کرونا می‌گذرد و طی این مدت شاهد بروز مشکلات و مسائلی بودیم که تمام زندگی مردم را به نوعی درگیر کرده است‌. از نیمه دوم تیر ماه امسال آژیر قرمز کرونایی در استان روشن شد و طی این مدت همچنان […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، هفت ماه از شیوع ویروس کرونا می‌گذرد و طی این مدت شاهد بروز مشکلات و مسائلی بودیم که تمام زندگی مردم را به نوعی درگیر کرده است‌.

از نیمه دوم تیر ماه امسال آژیر قرمز کرونایی در استان روشن شد و طی این مدت همچنان شاهد تداوم وضعیت قرمز کرونایی هستیم؛ درست است طی این مدت تعداد موارد ابتلا سه رقمی و حتی تعداد موارد بستری چهار رقمی و حتی به ۲هزار نفر رسیده بود ردند کاهشی داشت اما همچنان شاهد وضعیت قرمز کرونایی در استان هستیم.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۸۵ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۸۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۴۲۲ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۲۴ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۷۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ بیمار جدید بستری و ۱۷ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۱۰۷ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۵۹۴ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

 /۸۶۰۳۴/


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید