کد خبر:135579
پ
آخرین آمار کرونا در مازندران| بستری بودن 1346 بیمار در

آخرین آمار کرونا در مازندران| بستری بودن 1346 بیمار در بیمارستان‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، در حالی روزهای قرمز کرونایی را در استان مازندران پشت سر می‌گذرانیم که دردسرها کماکان ادامه دارد. روزهای پایانی یازدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا را درحالی در استان مازندران تجربه می‌کنیم که مشکلات کرونایی تمامی ندارد. البته طی هفته‌های گذشته بحث اعمال محدودیت‌های کرونایی در دستور کار دارد […]

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، در حالی روزهای قرمز کرونایی را در استان مازندران پشت سر می‌گذرانیم که دردسرها کماکان ادامه دارد.

روزهای پایانی یازدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا را درحالی در استان مازندران تجربه می‌کنیم که مشکلات کرونایی تمامی ندارد.

البته طی هفته‌های گذشته بحث اعمال محدودیت‌های کرونایی در دستور کار دارد که انتظار بر این بود شاهد روند کاهشی بیماری در استان باشیم درحالی‌که روند افزایشی ویروس در استان همچنان ادامه دارد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۷۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۶۷ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۱۰۹ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۴۵ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۳۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار جدید بستری و ۱۰ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۴۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، با بستری شدن تعداد ۱۹۱ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۳۴۶ نفر رسید.

 /۸۶۰۳۴/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194