تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 112195
تاریخ : ۲۶ دی, ۱۳۹۸ :: ۱۴:۲۴
کشف محموله ۱۱ تنی چوب قاچاق در ساری کشف محموله ۱۱ تنی چوب قاچاق در ساریایسنا/مازندران رئیس پلیس آگاهی مازندران از توقیف خودروی کامیون حامل ۱۱ تن چوب جنگلی قاچاق در محور سراسری این شهرستان خبر داد. 

مسعود تقدیسی در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز به خصوص قاچاق منابع ملی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز از حمل چوب قاچاق با یک خودروی کامیون در محور سراسری استان با خبر شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با تقویت گشت‌های انتظامی و کنترل محورهای مواصلاتی استان خودروی مورد نظر را حین تردد در محور ورودی شهرستان ساری متوقف کردند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو ۱۱ تن و ۲۰۰ کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق به ارزشی بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال کشف شده است.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، تقدیسی با اشاره به تحویل چوب‌های قاچاق کشف شده به اداره کل منابع طبیعی مازندران اظهار کرد: راننده خودرو نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد. 

وی از عزم راسخ پلیس برای برخورد با پدیده قاچاق کالا خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هر گونه قاچاق کالا مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند. 

 

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.