پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

500 برنامه هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در مازندران اجرا می‌شود

0

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساریبه نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، علی اصغر میرزایی برگزاری همایش بزرگ سفیران هدایت با حضور استاندار مازندران و نماینده ولی فقیه و سایر مسئولان استانی در ساری، برگزاری جشنواره جنگ شادی، نمایشگاه سیار با محوریت پیشگیری از اعتیاد در 17 شهرستان راز مهم‌ترین برنامه‌های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد.

وی برگزاری همایش منطقه ای بهبود یافتگان؛ کارآفرینان و سفیران پیشگیری در شهرستان‌های شرق مازندران، همایش بهبود یافتگان در شهرستان‌های بابل، ساری، سخنرانی فرمانداران در مصلاهای نماز جمعه پیرامون اعتیاد را از دیگر برنامه‌های اجرایی در این هفته بیان کرد.

میرزایی گفت: دیدار با خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر، نصب بنر پیشگیری از اعتیاد و برپایی نمایشگاه‌های پیشگیری از برنامه‌های دیگر این هفته است.

وی اضافه کرد : چهار همایش برای تجلیل از کارآفرینان و دستگاه‌های برتر فرهنگی و پیشگیری و بهبود یافتگان نیز در شهرستان‌های قائمشهر، آمل، بابل و بابلسر برگزار خواهد شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: با هماهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، هزار و 790 کانال در فضای مجازی پیشگیری از اعتیاد را تبلیغ می‌کنند.

وی برگزاری مسابقه ورزشی دوچرخه سواری، پیاده روی و 13 منطقه آلوده را از برنامه‌های مهم ورزشی در هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در مازندران اعلام کرد.

 /ش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.