پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

3 پرستار کرونایی شهرستان نور به برکت وقف “کربلایی” شدند

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام عیسی پوپاحیدری اظهار کرد: مرحله دوم رزمایش ضیافت همدلی شهرستان نور با مشارکت گروه‌های جهادی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اجرا و بسته‌های معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
وی با اشاره به اجرای طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان نور افزود: همزمان با نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن کریم برای کادر درمان بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نور در محل این بیمارستان برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نور از اهدای حواله کمک هزینه عتبات عالیات از محل اجرای نیت موقوفه حاج یحیی خان‌نوری به 3 پرستار بهبود یافته از بیماری کرونا بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد و گفت: این حواله‌ها به 3 پرستار بخش ویژه بیماران کرونایی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نور که در راه مبارزه با کرونا ، خود به این ویروس مبتلا شده بودند اهدا شد.

توپاحیدری بیان کرد: برگزاری محفل انس با قرآن کریم و اهدای حواله کمک هزینه عتبات عالیات به پرستاران نجات یافته از بیماری کرونا به پاس قدردانی از تلاش‌های رزمندگان خط مقدم جبهه مقابله با کرونا صورت گرفته است.
 /86031/غ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.