کد خبر:12995
پ
tshmoures-ghasemnejad

۱۴ درصد سبوس شهرستان ساری به منطقه چهاردانگه اختصاص یافت

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری از تخصیص حدود ۱۴ درصد سبوس یارانه ای این شهرستان به منطقه چهاردانگه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهادانگه ساری، به نقل ار روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، طهمورث قاسم نژاد طی گفتگویی از تشکیل جلسه نظارت بر توزیع سبوس یارانه ای در مرکز جهاد کشاورزی منطقه چهاردانگه با حضور رییس اداره تولیدات دامی و مسوول مرکز و کارشناسان این اداره خبر داد.

 

وی در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: از مجموع سهم بری این شهرستان از سبوس استان، حدود ۱۴ درصد به منطقه چهاردانگه به مدت شش ماه اختصاص یافته است.

 

همچنین در این جلسه بر اهمیت نظارت بر روند توزیع نهاده های یارانه ای به ویژه سبوس و ارسال لیست ها تاکید و مقرر شد: در زمان توزیع نهاده های یارانه ای نماینده مرکز جهاد کشاورزی منطقه در شرکت های تعاونی تحت پوشش حضور داشته و ضمن تعامل با شرکت ها و بازدید مستمر از واحدهای دامداری نسبت به پیگیری درخواست های دامداران به ویژه دامداران حوزه پشتکوه  چهاردانگه اهتمام لازم را داشته باشند.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • علی کیاسری ۱۰ دی ۱۳۹۳ / ۲۲:۳۹
    0 0

    یعنی واقعا سبوس یارانه ای میدن؟ ما شنیدیم اما توی منطقه جز چند تا کیسه واسه دامدار چیزی ندیدیم. البته هستن آقایونی که زد و بند دارن یا کاره ای توی اتحادیه دامداران چهاردانگه هستن که بیشتر از بقیه سهم دارن. امیدوارم همیشه به منطقه محرم چهاردانگه توجه ویژه ای بشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید