کد خبر:125116
پ
3455548.jpg

۶۰۰ تن مرغ در مازندران توزیع می شود

سیدمحمد جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه طی دو مرحله ۶۰۰ تن مرغ با قیمت مصوب برای تنظیم بازار در استان توزیع می‌شود، افزود: در یک مرحله ۲۰۰ و مرحله‌ای دیگر ۶۰۰ تن مرغ بین مردم توزیع می‌شود. وی درباره نرخ مرغ نیز اظهار داشت: این فرآورده به قیمت ۱۲ هزار و […]

سیدمحمد جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه طی دو مرحله ۶۰۰ تن مرغ با قیمت مصوب برای تنظیم بازار در استان توزیع می‌شود، افزود: در یک مرحله ۲۰۰ و مرحله‌ای دیگر ۶۰۰ تن مرغ بین مردم توزیع می‌شود.

وی درباره نرخ مرغ نیز اظهار داشت: این فرآورده به قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان به مباشرین داده می‌شود و آنان نیز با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان به مردم عرضه می‌کنند.

وی با بیان اینکه محدودیتی برای توزیع و عرضه مرغ در استان وجود ندارد، اظهار داشت: این کالا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای یا فروشگاه‌های بزرگ و پرمصرف بین مردم توزیع می‌شود.

جعفری با اظهار اینکه محدودیتی برای عرضه مرغ در استان وجود ندارد، گفت: در صورت لزوم نسبت به تأمین سهمیه بیشتر اقدام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از مهر، ستاد تنظیم بازار استان قیمت مرغ را در آخرین مصوبه ۱۵ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم اعلام کرد.

کد خبر 4962345

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194