کد خبر:131062
پ
۳۴۹۵۹۷۹.jpg

۵۹ درصد مازندرانی ها از ماسک استفاده می کنند

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان عصر شنبه در حاشیه ستاد استانی مقابله با کرونا در ساری با اظهار اینکه عادی امگاری کرونا جای نگرانی دارد، تغییر الگوی رفتار و عدم ترس مردم را منجر به شیوع مجدد کرونا دانست و گفت: برای محدودیت این بیماری مقرر شد بازگشایی به صورت مشروط و با […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان عصر شنبه در حاشیه ستاد استانی مقابله با کرونا در ساری با اظهار اینکه عادی امگاری کرونا جای نگرانی دارد، تغییر الگوی رفتار و عدم ترس مردم را منجر به شیوع مجدد کرونا دانست و گفت: برای محدودیت این بیماری مقرر شد بازگشایی به صورت مشروط و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گیرد.

وی با اظهار داشت: میانگین آمار استفاده از ماسک در استان ۵۹ درصد و پایین از میزان کشوری است، یادآور شد: طبق بررسی‌ها نانوایی‌ها، رستوران‌ها و بانک‌ها و تجمعات خانوادگی ازجمله دلایل شیوع کرونا در استان به شمار می‌رود.

استاندار مازندران برلزوم تشدید نظارت‌ها و انجام کارهای فرهنگی برای کنترل شیوع کرونا در استان تاکید کرد و گفت: تغییر رفتار و الگوی آن تنها راه مبارزه و محدود کردن بیماری کرونا است.

حسین زادگان با عنوان اینکه نگران معیشت و اقتصاد مردم هستیم، یادآور شد: برای ممانعت از شیوع و تکرار بیماری و حوادث تلخ باید الزامات بهداشتی را مدنظر قرار دهیم.

کد خبر ۵۰۳۳۴۸۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید