کد خبر:127410
پ
۳۵۱۱۰۲۰.jpg

۲۴ واحد مسکن محرومان در میاندرود احداث شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جعفر اصغری عصر سه شنبه در آئین افتتاح مسکن سیل زدگان با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۴ واحد مسکونی محرومین توسط سپاه میاندرود ساخته و کلید آن تحویل خانواده‌های نیازمند شد، افزود: امسال هم ۱۲ واحد مسکونی را در دست احداث داریم. وی در آئین افتتاح مسکن سیل […]

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جعفر اصغری عصر سه شنبه در آئین افتتاح مسکن سیل زدگان با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۴ واحد مسکونی محرومین توسط سپاه میاندرود ساخته و کلید آن تحویل خانواده‌های نیازمند شد، افزود: امسال هم ۱۲ واحد مسکونی را در دست احداث داریم.

وی در آئین افتتاح مسکن سیل زدگان که با همت بسیج سازندگی سپاه این شهرستان و با مشارکت بهزیستی میاندرود به بهره برداری رسید، گفت: این واحد مسکونی ۷۸ متری با همت گروه‌های جهادی ساخته و تحویل شد.

اصغری با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۴ واحد مسکونی محرومین توسط سپاه میاندرود ساخته و کلید آن تحویل خانواده‌های نیازمند شد، افزود: امسال هم ۱۲ واحد مسکونی را در دست احداث داریم.

فرمانده سپاه میاندرود با قدردانی از همه دستگاه‌ها و نهادهایی که در ساخت مسکن محرومین مشارکت داشتند، خاطرنشان کرد: این واحد مسکونی به یاد شهید مدافع حرم سعید کمالی به بهره برداری رسید.

کد خبر ۴۹۹۱۱۲۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید