کد خبر:133363
پ
3552504.jpg

۱۹۸۰ تن نهاده های دامی احتکار شده در بابل کشف شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار مرتضی میرزایی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار نهاده‌های دامی در انبار یک شرکت تولیدی در شهرستان بابل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت. وی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، انبار احتکار نهاده‌های دامی […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار مرتضی میرزایی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار نهاده‌های دامی در انبار یک شرکت تولیدی در شهرستان بابل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، انبار احتکار نهاده‌های دامی را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی از این انبار بازدید کردند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: در این عملیات بیش از هزار تن جو به همراه ۷۰۰ تن ذرت و ۲۸۰ تن سویا و انواع خوراک و نهاده‌های دامی کشف که ارزش اقلام مکشوفه بیش از ۶۴ میلیارد ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به پلمب انبار با حکم قضائی، گفت: در این رابطه متهم به احتکار نهاده‌های دامی دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

کد خبر 5065680

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194