پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

۱۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در مازندران کشف شد

0

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مرتضی میرزایی پیش ازظهر یکشنبه در جلسه کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف یک تن و ۷۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر و روانگردان‌ها در سال جاری در مازندران خبر داد و گفت: همه انتظار داریم تا با عوامل اصلی توزیع کننده مواد مخدر برخورد جدی و همه جانبه صورت پذیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه بیشتر مواد مخدر مصرفی استان را مواد مخدر سنتی تشکیل می‌دهد بیشترین کشفیات استانی نیز مواد مخدر سنتی است.

سردار میرزایی با تاکید بر ضرورت کاهش دسترسی مصرف کنندگان مواد مخدر، روانگردان‌ها و پیش سازها خواستار افزایش ریسک تجارت غیرقانونی مواد مخدر شد و اظهار داشت: پاکسازی مناطق آلوده و آسیب زا به عنوان یکی از برنامه‌های مهم استان باید مورد توجه قرار گیرد و دستگاه‌ها و نهادها به تکالیف خود در این حوزه عمل کنند.

فرمانده انتظامی مازندران ضمن قدردانی از همکاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در همکاری با نیروی انتظامی خواهان همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط برای پاکسازی مناطق آلوده شد.

وی با اشاره به توقف جمع آوری معتادان متجاهر پس از شیوع کرونا در استان گفت: باید از ظرفیت‌های مختلف دستگاه‌ها و نهادهای مسئول استفاده کرد و طرح جمع آوری معتادان متجاهر در استان را عملیاتی کرد.

کد خبر 4977646
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.