کد خبر:125110
پ
3353625.jpg

۱۶ میلیارد تومان از مطالبات بیمارستان های مازندران پرداخت شد

رسول ظفرمند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد تومان از مطالبات مؤسسات طرف قرارداد اظهار داشت: ۱ از این میزان ۱۶ میلیارد تومان از مطالبات بیمارستان‌های دولتی و ۲.۹ میلیارد تومان مطالبات بیمارستان‌های غیردولتی است. وی با اظهار اینکه همچنین ۱.۶ میلیارد تومان از مطالبات پزشکان خانواده شهری […]

رسول ظفرمند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد تومان از مطالبات مؤسسات طرف قرارداد اظهار داشت: ۱ از این میزان ۱۶ میلیارد تومان از مطالبات بیمارستان‌های دولتی و ۲.۹ میلیارد تومان مطالبات بیمارستان‌های غیردولتی است.

وی با اظهار اینکه همچنین ۱.۶ میلیارد تومان از مطالبات پزشکان خانواده شهری نیز پرداخت شده است، میزان پرداختی به داروخانه‌ها را هفت میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این سازمان برای حمایت از عرصه سلامت تمام تلاش خود را به کار بسته است.

وی با اظهار اینکه انجام خدمات مطلوب به بیمه شدگان از مهمترین برنامه‌ها و راهبردها است به طرح استحقاق سنجی بیمه و اجرای طرح‌های الکترونیک اشاره اضافه کرد: حذف تدریجی دفترچه‌های بیمه سلامت در دستور کار بیمه سلامت قرار دارد.

ظفرمند یادآور شد: بیمه سلامت با اجرای طرح‌های نوین به سوی بیمه کارآمد و منطقی سازی هزینه‌ها در حرکت است.

کد خبر 4962172

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194