کد خبر:106017
پ
۱۶۸عرصه-وقفی-در-حوزه-بهداشت-مازندران-به-ثبت-رسیده‌است.jpg

۱۶۸عرصه وقفی در حوزه بهداشت مازندران به ثبت رسیده‌است

حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار ، افزود : یکی از اقدامات مناسب وقف در حوزه بهداشت و درمان است که از محل موقوفات به ثبت رسیده است. وی با اعلام اینکه برای تامین تجهیزات بیمارستان امام خمینی (ره ) شهرستان ساری ۵۳۲ میلیون تومان هزینه شده است […]

حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار ، افزود : یکی از اقدامات مناسب وقف در حوزه بهداشت و درمان است که از محل موقوفات به ثبت رسیده است.

وی با اعلام اینکه برای تامین تجهیزات بیمارستان امام خمینی (ره ) شهرستان ساری ۵۳۲ میلیون تومان هزینه شده است ، گفت که در بحث تامین تجهیزات بیمارستان رازی واقع در شهرستان قائمشهر هم ۳۵۰ میلیون تومان هزینه شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تعداد وقف‌های جدیدی که در سال جاری به ثبت رسیده را ۵۸ مورد اعلام و تعداد پروژه هایی که با کمک های مردمی و خیرین استانی به بهره برداری رسید را ۱۲۷ مورد اعلام کرد.

طبق آخرین آمار اوقاف و امور خیریه استان مازندران تاکنون یک هزار و ۳۶۱ امامزاده و ۱۴هزار و ۲۸۹ موقوفه در قالب ۲۰۷ هزار و ۷۷۲ رقبه در استان ثبت شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194