پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

۱۳ متهم یک شرکت هرمی در رامسر دستگیر شدند

0

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سید موسی حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت گروهی تحت عنوان شرکت هرمی «گلدکوئیست-کیونت» در شهرستان «رامسر» موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی رامسر با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند، تعداد زیادی از اعضای شرکت هرمی با ترفندهای مختلف و به بهانه ایجاد اشتغال برای جوانان از نقاط مختلف کشور به عضوگیری در سطح شهرستان رامسر اقدام می‌کنند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران افزود: با شناسایی دفتر و محل فعالیت این افراد که در یکی از ویلاهای سطح شهر بوده مأموران پلیس آگاهی با همکاری دیگر عوامل پلیس‌های تخصصی و با هماهنگی قضائی در یک اقدام غافلگیرانه ۱۳ متهم به فعالیت در این شرکت هرمی را دستگیر کردند.

سرهنگ حسینی، اظهار کرد: متهمان که همگی اهل یکی از استان‌های جنوب شرقی کشور هستند، افزود: در بازرسی از محل سکونت این افراد کتاب‌های مختلف، جزوه، لپ تاپ و… که مخصوص استفاده از این شرکت‌ها بوده کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در تحقیقات اولیه، متهمان دستگیر شده به بزه ارتکابی خود اعتراف و اذعان داشتند که هریک از اعضا موظف بود حداقل ۲ نفر را عضو کند و مبالغ کلاهبرداری شده را بر اساس برآوردی داشته‌اند به حساب‌های متفاوت منتقل می‌کردند.

سرهنگ حسینی از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان هر کدام با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند.

کد خبر 5064027
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.