کد خبر:130500
پ
۳۳۰۶۴۷۱.jpg

۱۰۷ روستای مازندران در جشنواره دوستدار کتاب شرکت کردند

به گزارش خبرنگار مهر، عباس زارع بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به معرفی برترین‌های جشنواره باشگاه‌های کتاب در استان به شرکت ۱۰۷ روستای استان در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب اشاره کرد و گفت: در این جشنواره دو روستای استان درخشیدند. وی همچنین با بیان اینکه شهرهای ساری، بابل، آمل و […]

به گزارش خبرنگار مهر، عباس زارع بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به معرفی برترین‌های جشنواره باشگاه‌های کتاب در استان به شرکت ۱۰۷ روستای استان در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب اشاره کرد و گفت: در این جشنواره دو روستای استان درخشیدند.

وی همچنین با بیان اینکه شهرهای ساری، بابل، آمل و بهشهر به مرحله نیمه نهایی ششمین جشنواره پایتخت کتاب راه یافتند، شمار شرکت کنندگان در جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان را ۱۲ هزار نفر اعلام کرد.

وی با اشاره به ارسال ۲۶۹ اثر از مازندران به جام باشگاه‌های کتابخوانی یادآور شد: در مجموع ۹ اثر از مازندران در این جشنواره برگزیده شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، تعداد باشگاه‌های کتابخوانی در استان را ۷۹۷ باشگاه ذکر کرد و گفت: در طرح پویش با کتاب نیز ۲۶۹ اثر از مازندران به جشنواره ارسال شد.

زارع با اظهار اینکه مازندران از ظرفیت‌های بالای فرهنگی و هنری برخوردار است، یادآور شد: در اجرای طرح شبکه‌های خلاق نیز شهرهای گلوگاه در بخش موسیقی و آمل، قائمشهر و نور در بخش ادبیات خوش درخشیدند.

کد خبر ۵۰۲۵۷۹۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید