پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

یک‌طرفه شدن کندوان/ جاده‌های شمال پُرترافیک شد

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران درباره آخرین وضعیت محورهای استان اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای استان به‌صورت پرحجم و روان است که با توجه به روزهای پایانی هفته و تعطیلی عید قربان انتظار داریم بر حجم ترافیک طی ساعت‌های آینده افزوده شود.

وی با اشاره به اینکه اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز در جاده‌های شمال در دستور کار قرار دارد، افزود: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه امروز اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کندوان در دستور کار قرار دارد که این محدودیت امروز اجرا شد، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۱۶، جمعه ۱۷ و شنبه ۱۸ تیر ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روزهای اعلام شده از کرج و آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای یک‌شنبه ۱۹ و دوشنبه ۲۰ تیر ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روزهای اعلام شده از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۱۶، جمعه ۱۷، شنبه ۱۸، یک‌شنبه ۱۹ و جمعه ۲۰ تیر ماه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز یک‌شنبه ۱۹ تیر ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشا) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب افزود: تردد تمامی تریلرها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت  ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ تیر ماه از محور تهران به سوادکوه و قائم‌شهر و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای شنبه ۱۸و یک‌شنبه ۱۹ تیر ماه از محور تهران، سوادکوه و قائم‌شهر ممنوع است.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد ، با هماهنگی ، اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود، گفت: باتوجه به سفرهای تابستانی پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی و همچنین خودداری از ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز و سبقت و سرعت غیرمجاز مورد تاکید است.

 /۸۶۰۳۴/ج/ی


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.