پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

یاسر خاسب «نقص» را در «بن بست» اجرا می کند

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از مهر، یاسر خاسب سرپرست چهاردانگه ای گروه «بدن دیوانه» درباره جدیدترین اجرای خود گفت: قرار است امروز یکشنبه 20 مرداد در نخستین فستیوال هنری «بن بست» در گالری «علیها»، پرفورمنس «نقص» را با حضور تعدادی از اعضای گروه و همچنین اعضای آکادمی «حرکت» اجرا کنیم.

وی درباره موضوع پرفورمنس «نقص» توضیح داد: موضوع این پرفورمنس تکیه بر روابطه در دنیای معاصر دارد. در واقع در این اجرا اجراگران به نقص روی ارتباط و رابطه آدم ها با یکدیگر می پردازند و به دنبال راهی برای رفع این نقصان ها هستند.

خاسب تأکید کرد: بخش زیادی از پرفورمنس «نقص» به صورت بداهه و بین اجراگران و مخاطبان اتفاق می افتد.

داوود رحمتی، احمد مطوری، طناز فضائلی اسکندری، سحر احسانی، مهدی سلطانی، مائده احمدی میرقائد، الناز برازش و بابک خان احمدی اجراگران پرفورمنس «نقص» هستند که ساعت 19 اجرا می شود.

تهیه کننده؛ مهدی خان احمدی، دستیار کارگردان؛ طناز فضائلی اسکندری، موسیقی الکترو-افکتیو: کیوان ملک و نوازنده تنبور، سازهای کوبه ای، دیجیریدو: امیر صدیقیان دیگر عوامل این پرفورمنس هستند.

علاقمندان برای تماشای پرفورمنس «نقص» می توانند به گالری «علیها» به نشانی خیابان شریعتی نرسیده به میدان قدس، خیابان ماهروزاده، کوچه رمضانیان، کوچه احمدی مقدم، پلاک 31، واحد 1 مراجعه کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.