گزارش تلویزیونی از معضل زباله چهاردانگه در شبکه تبرستان+فیلم

 اختصاصی پایگاه خبری چهادانگه ساری: دقایقی پیش در ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه امروز پنجشنبه ۱۱ دیماه ۱۳۹۳ برنامه ی تلویزیونی « نگاه ۵ » که هر بار به یکی از مشکلات…

پنجشنبه, ۱۱ دی, ۱۳۹۳ :: ۲۰:۱۶

کد خبر : 13052

 

اختصاصی پایگاه خبری چهادانگه ساری: دقایقی پیش در ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه امروز پنجشنبه ۱۱ دیماه ۱۳۹۳ برنامه ی تلویزیونی « نگاه ۵ » که هر بار به یکی از مشکلات و معضلات در استان مازندران می پردازد، این بار به سراغ معضل زباله در بخش چهادانگه ساری رفته است.

 

« نگاه ۵ » کاری است از مهدی ستایش با تصویربرداری علی اکبر پارسی نژاد و فردین شیری و گزارشهایی از علی عظیمی و رضا پهلوان، با تدوین هادی محمدی درواری که در قالب گزارش و با هدف اطلاع رسانی در موضوعات اقتصادی و اجتماعی استان مازندران به تعداد ۲۶ برنامه ۱۵ دقیقه ای از سیمای شبکه تبرستان تولید و پخش می شود. نگاه ۵ به پیگیری مطالبات مردم، مشکلات و معضلات استان و پاسخ مسئولین مربوطه می پردازد.

 

در برنامه این هفته، گزارشگر به سراغ یکی از مشکلات اجتماعی و زیست محیطی استان رفته و با گزارش مردمی از ابعاد مختلف معضل زباله ساری که به چهاردانگه حمل و دپو می شود، و هم چنین پیگیری موضوع به سراغ مسئولان مربوطه رفت.

 

در این قسمت از برنامه تلویزیومی نگاه ۵ معضل زباله ی بخش چهاردانگه و مشکلاتی که متوجه اهالی روستاهای بخش چهادانگه به ویژه دهستان پشتکوه شده، مورد بررسی قرار گرفته است.

 

هم چنین در این برنامه با چند تن از اعضای شوراهای اسلامی روستاهای دهستان پشتکوه چهاردانگه و تعدادی از رانندگان مسیر ساری – کیاسر گفتگو انجام شده و آنان نیز مشکلات و معضلات حمل زباله به بخش چهاردانگه را بیان کردند.

 

گروه برنامه ساز تلویزیونی برای اولین بار و پس از ۹ سال از داخل محوطه دپوی زباله، برخی تاسیسات و مرکز تصفیه شیرابه و انبوه زباله های انباشته شده در طبیعت بکر تصویربرداری و گزارش تهیه کرده، و عمق فاجعه زیست محیطی را به مخاطبان رسانه نمایاند.

 

متاسفانه مسئولان شهرداری ساری و پیمانکار حمل و دفن زباله هر گونه بازدید خبرنگاران رسانه های محلی از جمله پایگاه خبری چهاردانگه ساری به گویچاله را ممنوع کرده و بارها از تهیه عکس و گزارش جلوگیری کرده و حتی در صدد ضبط دوربین عکاسان بوده است. تاکنون نیز هر گزارشی در پایگاه خبری چهاردانگه و سایر رسانه های مجازی منتشر گردیده، از محیط پیرامونی و از فاصله دور با دوربین عکاسی و با لنز تله تهیه شده و از داخل گویچاله هرگز تصاویری تهیه و پخش نشده بود.

 

 

 

زمان ویدئو : ۱۲:۲۸

حجم ویدئو : ۱۷٫۵۶  مگابایت

دانلود ویدئو

 

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. 1

  موسوی

  چرا بی سر و صدا آمدن منطقه؟
  چرا با چند از جوانان تحصیل کرده منطقه صحبت نکردن؟
  چرا با اعضای شوراهای منطقه پشت کوه صحبت نکردن؟
  و صدها چرای دیگه از این برنامه صدا و سیما
  با قرار دادن تصفیه خانه دیگه محاله که زباله رو از اینجا ببرند
  واقعا از چهاردانگه نیوز متشکرم خیلی بروز هستید ساعت ۷ پخش شده سریع اطلاع رسانی شده
  ممنون برادر نظری

  پاسخ
 2. 2

  اصغری

  سپاس آقای نظری.

  پاسخ

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری چهاردانگه می باشد . www.4dangehnews.ir