کد خبر:39561
پ
roosta-shahr-12

گزارش تصویری از اولین روز جشنواره روستا در شهر و غرفه های چهادانگه

جشنواره روستا در شهر از امروز یکشنبه ۲۷ تیرماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۳۱ تیرماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب در ورزشگاه شهید متقی ساری به روی بازدیدکنندان باز می باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، امروز یکشنبه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۵ جشنواره روستا در شهر که در قالب جشنواره « ساری تابستان شاد » در شهر ساری در جریان است گشایش یافت.

 

جشنواره روستا در شهر از امروز یکشنبه ۲۷ تیرماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۳۰ تیرماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب در ورزشگاه شهید متقی ساری به روی بازدیدکنندان باز می باشد.

 

در این جشنواره روستاهای ۶ بخش شهرستان ساری ( چهاردانگه ، دودانگه ، مرکزی ، کلیجانرستاق ، رودپی شمالی و رودپی جنوبی ) در قالب غرفه هایی به معرفی و شناساندن فرهنگ، آداب و رسوم و صنایع دستی و … روستاهای خود می پردازند.

 

بخش چهاردانگه با حضور در این جشنواره نقش پر رنگی در این برنامه ی فرهنگی دارد. بخش چهاردانگه با ۱۵ غرفه که شامل غرفه های روستای بالاده ( به عنوان فعال ترین روستای بخش چهاردانگه از لحاظ فرهنگی با سرپرستی آقای عین الله آزموده از مدیران پایگاه خبری چهاردانگه ) ، غرفه پایگاه خبری چهاردانگه ، غرفه روستای چورت ، غرفه صنایع دستی خانم اشرفیان کیاسری ، غرفه صنایع دستی کیوسر لوه ، غرفه صنایع عرقیات و گلاب هیرکانی از روستای لنگر ، غرفه دهستان پشتکوه و تعدادی دیگر از غرفه ها به معرفی فرهنگ، صنایع دستی و هنر بخش چهاردانگه می پردازند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید