پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

گزارش تصویری از حضور مسافران در شهر کیاسر

6

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز ،   با اتمام ماه مبارک رمضان و آغاز دور جدید مسافرت تابستانی تعداد کثیری از مسافران از سراسر کشور  به  علت طبیعت بکر و آب و هوای معتدل و کوهستانی، نقاط گردشگری منحصر به فرد  منطقه چهاردانگه را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب نمودند.

در روز های اخیر شاهد حضور گسترده مسافران در اماکن  گردشگری این بخش می باشیم.

 

IMG_4206

IMG_4209

IMG_4211

IMG_4213

6 نظرات
 1. علی جهان ارای می گوید

  باسلام وتبریک عیدسعیدفطر حیف وصدحیف که ماجزیک منبع خدادادی که اب وهوای خوب است چیز دیگری برای عرضه نداریم ونمیتوانیم ازاین فرصت بدست امده استفاده ممکن بکنیم تامنبع مناسب درامدی برای بخش وشهرمان باشد.

 2. اریا می گوید

  عالی بود

 3. یک چهاردانگه ای می گوید

  سلام
  واقعا همان روستا برازنده نام کیاسر است . فقط نصب یک تابلوی شهرداری نمی تواند تغییر ایجاد کند .جوانان کیاسر (خیلی از آنها را می شناسم) هراز گاهی خوب قلم می زنند و خوب تصویر می گیرند فقط بسنده به این نکته نکنند که نامی از آنها در سایت برده شود بلکه می توانند با مشاوره به شورای اسلامی و شهردار کیاسر بیشتر در مقوله زیبایی شناختی و چشم نواز بودن کار کنند تا چهره به اصطلاح شهر دگرکون شود.
  نمای ساختمانها ، دیوار دور میدان که سالهاست خودنمایی می نماید ، مغازه ها که هنوز بافت قدیمی خود را حفظ کرده اند و … خود گویای این مطلب است.
  لااقل ساختمانها و مغازه های ورودی و خروجی و دور میدان را با همان گِل سفید و خاک لکه گیری کنند ( بِندون ) تا نما و فضای آن برای مسافرین که هر چند سال از آنجا گذر می کنند یک تغییر و تازگی داشته باشد.
  اگر صحبت ازحفظ بافت سنتی و قدیمی روستا است که یک بحث دیگری را می طلبد در غیر اینصورت ……….
  به عنوان یک چهاردانگه ای این چند سطر را از سر دلسوزی نوشتم و نمی خواهم موج منفی ایجاد نمایم ، به هر حال خواسته یا ناخواسته کیاسر مرکز و نماد منطقه چهاردانگه هست و باید در زیبایی و تغییر آن در مقوله های فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی ، زیبایی شناختی و … اهتمام و تلاش بیشتری نمود تا شاید دیدگاهها هم تغییر نماید.
  از سایت چهاردانگه نیوز هم در اطلاع رسانی خبرهای منطقه سپاسگزارم

 4. علی‌سلیمانی‌کیاسری می گوید

  بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
  ممنون از چهاردانگه‌نیوز

 5. کاربر می گوید

  ورودی شهر کیاسر بخصوص منازلی که در ان واقع شده شکل ونما شهر را خراب کرده است اگر به نحوی بنیاد مسکن یا شهرداری مساعدت میکردند و این منازل قدری نما خوب پیدا میکرد در شناساندن شهر و معرفی این شهر برای مسافرین نقش بسزایی داشت حیف است این شهر نا شناخته برای عموم هم وطن ما باشد در حالی که در غرب مازندران ورودی شهرها از یک طرح و نمای خوبی برخوردار هستند

 6. جعفر می گوید

  سلام بعنوان یه کیاسری هنوز متوجه نشدم با وجود دنیائی از کمبود ها و محرومیتها چرا پروژه کمربندی کیاسر که هنوز پس از سالهاضرورتش احساس نشده به سرعت مورد بهره برداری قرار گرفت تا بازار شهر کیاسر را بخصوص در ایام تعطیل از سکه بیاندازد. در هر صورت حضور مسافر در شهر یعنی رونق کسب و کار بجاش میشد مسیر ورودی تا خروجی شهر رو استاندارد سازی کرد تا مشکلی برای حمل ونقل درون شهری !!بوجود نیاد در عوض چهره شهری به شهرمون داده میشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.