پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

کندوان یک‌طرفه شد

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران درباره اخرین وضعیت جاده‌های مازندران، اظهار کرد: آمد و شد خودروها در محور کندوان به‌صورت سنگین و در،محور هراز به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: شاهد افزایش حجم ترافیک در جاده‌های شمال هستیم که به همین دلیل بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال، بیان کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه ۱۲ تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۶ مهر ماه از محورهای کرج چالوس، هراز ، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

جهان‌تاب با بیان اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، اضافه کرد: درحال حاضر محور هراز یک‌طرفه شد و براساس برنامه تا ساعت ۲۴ و تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.

وی ادامه داد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه  ۱۳ مهرماه  نیز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و  با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴  همان روز از کرج و آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۱۴ و جمعه ۱۵ مهرماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان‌روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه است.

جهان‌تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای پنج‌شنبه ۱۴و جمعه ۱۵ مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همانروز از آب‌اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به‌صورت مقطعی یک‌طرفه انجام می‌شود.

وی یادآور شد: تردد تمام کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۲ مهرماه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۱۳، پنج‌شنبه ۱۴ و جمعه ۱۵ ماه جاری از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر ضرورت توجه به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس، گفت: مرکز کنترل پلیس با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی پاسخگوی شهروندان درباره آخرین وضعیت جاده‌های استان مازندران است.

 /۸۶۰۳۴/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.