کد خبر:137700
پ
کندوان امروز و فردا هم مسدود است/هشدار ریزش و رانش

کندوان امروز و فردا هم مسدود است/هشدار ریزش و رانش در محورهای شمال

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: درحال حاضر سطح  جاده‌های استان مقطعی لغزنده بوده و گردنه‌های استان خشک است. وی به هشدار هواشناسی مبنی بارش برف و باران اشاره کرد و گفت: ریزش و رانش به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان با توجه به […]

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: درحال حاضر سطح  جاده‌های استان مقطعی لغزنده بوده و گردنه‌های استان خشک است.

وی به هشدار هواشناسی مبنی بارش برف و باران اشاره کرد و گفت: ریزش و رانش به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان با توجه به بارش‌ها افزایش می‌یابد که ضرورت دارد هشدارها جدی گرفته شود.

رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر اینکه رانندگان از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جوی لازم است رانندگان قبل از تردد وضعیت راه‌ها را استعلام کنند‌.

قدمی با اشاره به اینکه محور کندوان از صبح امروز مسدود شد، یادآور شد: رانندگان طی این ایام می‌توانند از محورهای سوادکوه و هراز به‌عنوان مسیرهای جایگزین برای تردد استفاده کنند که این محدودیت ساعت ۸ تا ۱۷ امروز و فردا ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: تردد در تمامی محورهای استان به‌جز محور کندوان جریان دارد.

 /۸۶۰۳۴/ج/یلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194