کد خبر:104577
پ
کشف-3-میلیاردی-بیت-کوین-در-شهرستان-نکا.jpg

کشف 3 میلیاردی بیت کوین در شهرستان نکا 

فرمانده انتظامی نکا از کشف 34 دستگاه بیت کوین به ارزش 3 میلیارد ریال در شهرستان نکا خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، حسین زارع  با اعلام این خبر، گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت […]

فرمانده انتظامی نکا از کشف 34 دستگاه بیت کوین به ارزش 3 میلیارد ریال در شهرستان نکا خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، حسین زارع  با اعلام این خبر، گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شهرستان نکا، موضوع در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ماموران تجسس کلانتری 11 این شهرستان محل فعالیت مزرعه استخراج ارز دیجیتال را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی نکا گفت: با هماهنگی قضایی و در عملیاتی ضربتی محل استخراج ارز دیجیتال مورد بازرسی قرار گرفت که 34 دستگاه ماینر قاچاق به همراه تجهیزات و متعلقات مربوطه کشف شد.

زارع با بیان اینکه یک متهم در این ارتباط دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد، افزود: برابر نظر کارشناسان، ارزش دستگاه های مکشوفه 3 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده است.

وی از شهروندان خواست: برای کمک به اقتصاد جامعه در صورت اطلاع از هرگونه مسائل امنیتی تز جمله قاچاق کالا، موضوع را سریعا از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194