کد خبر:117456
پ
کشف-۵۰-هزار-عدد-اقلام-بهداشتی-و-ضدعفونی-کننده-در.jpg

کشف ۵۰ هزار عدد اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده در قائمشهر

ایسنا/مازندران فرمانده سپاه ناحیه قائمشهر از کشف و ضبط ۵۰ هزار عدد اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در سطح شهرستان خبر داد. حسین علیزاده در گفت‌وگو با ایسنا از تحویل این اقلام به دو بیمارستان رازی و ولیعصر(عج) شهرستان سخن گفت و اظهار کرد: به کسانی که قصد احتکار اقلام بهداشتی […]

ایسنا/مازندران فرمانده سپاه ناحیه قائمشهر از کشف و ضبط ۵۰ هزار عدد اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در سطح شهرستان خبر داد.

حسین علیزاده در گفت‌وگو با ایسنا از تحویل این اقلام به دو بیمارستان رازی و ولیعصر(عج) شهرستان سخن گفت و اظهار کرد: به کسانی که قصد احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم را داشته باشند هشدار می‌دهیم در صورت مشاهده موارد این چنینی برخورد قاطعی با محتکران صورت می‌گیرد.

وی از وجود ۱۰ ایستگاه ثابت و متغیر در سطح شهر برای عملیات ضدعفونی خبر داد و تصریح کرد: معابر، صنوف، ترمینال‌ها، ایستگاه‌های سوختگیری و مساجد سطح شهر و روستا مکان‌هایی بودند که توسط نیروی بسیج سپاه ناحیه قائمشهر به صورت شبانه روزی عملیات ضد عفونی انجام گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه قائمشهر با اشاره به ایجاد سه پایگاه تولیدی جهت تامین اقلام بهداشتی شهرستان توسط سپاه و با نظارت شبکه بهداشت در این شهرستان خاطرنشان کرد: این کارگاه‌ها به‌صورت ۲ شیفت کاری و تعداد ۲۰ نفر از خواهران در هر شیفت اقدام به تولید ماسک، دستکش و گان کرده که در این راستا روزانه بیش از ۵ هزار ماسک تولید و در اختیار ادارات و دستگاه های خدمت رسان و نیز عموم مردم قرار گرفت.

علیزاده درباره حمایت از واحدهای تولیدی منسوجات که اقدام به تامین ماسک، گان و دستکش می‌کنند، تاکید کرد: در موضوع صدور مجوز فعالیت و همچنین خرید اقلام تولیدی کارگاه‌ها به قیمت مصوب و با هدف سهولت دسترسی و قیمت نازل و فراوانی این اقلام در سطح شهرستان، سپاه قائمشهر آمادگی دارد که هرگونه همکاری را در این زمینه انجام دهد.

وی از تجهیز سالن ورزشی امام علی حبیبی قائمشهر به عنوان یک واحد نقاهتگاهی خبر داد و افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر داریم این مکان را به عنوان نقاهتگاه برای کسانی اختصاص دهیم که نیاز به تکمیل دوره درمان خود دارند و اولویت ما نیز با افرادی است که امکان قرنطینه خانگی برای آنان وجود ندارد.

فرمانده سپاه قائمشهر در پایان ضمن تقدیر از همراهی مردم جهت راه‌اندازی کارگاه‌های تولیدی با اهداء مکان و چرخ خیاطی بدون هیچ چشمداشت گفت: حوزه خواهران بسیج ناحیه با تاسی از خواهران مجاهدی که در پشت جبهه دفاع مقدس پشتیبان رزمندگان بودند اکنون به مدد مدافعان عرصه سلامت آمدند تا با حمایت از آنان بر این بیماری غلبه کنیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194