کد خبر:106540
پ
کشف-۴-تن-چوب-جنگلی-قاچاق-در-تنکابن.jpg

کشف ۴ تن چوب جنگلی قاچاق در تنکابن

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی تنکابن از کشف ۴ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.    به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدصادق شاه نظری با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر برداشت غیر مجاز چوب از جنگ‌های اطراف این شهرستان توسط ۲ قاچاقچی محصولات جنگلی، موضوع در دستور کار […]

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی تنکابن از کشف ۴ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.   

به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدصادق شاه نظری با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر برداشت غیر مجاز چوب از جنگ‌های اطراف این شهرستان توسط ۲ قاچاقچی محصولات جنگلی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامی دو هزار با بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات پلیسی متهمان را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی تنکابن خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان دستگیر شدند و در بازرسی از خودروهای آنان در مجموع ۴ تن چوب جنگلی قاچاق کشف شد.

شاه نظری ارزش چوب های قاچاق کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۱۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با اشاره به اینکه قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زیست محیطی زیادی در پی دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات حاصل از چوب مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194