پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

کشف راز قتل کارگر 65 ساله در آمل

0

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری قاتل کارگر 65 ساله یکی از شرکت های عمرانی محور هراز این شهرستان پس از چند ماه کار اطلاعاتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا مازندران، نعمت الله آزادی درباره جزئیات این خبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت چهار صبح اواخر بهمن ماه سال گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قتل مردی 65 ساله که در یکی از شرکت های عمرانی در محور هراز این شهرستان مشغول کار بوده بلافاصله ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور کارشناسان پزشکی قانونی، کارآگاهان اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی با بررسی های اولیه از صحنه های قتل، تحقیقات پلیسی را برای شناسایی قاتلان و علت قتل آغاز کردند.

آزادی تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی عاملان این جنایت شدند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: متهمان با تشکیل باندی سه نفره و با انگیزه سرقت اموال با مقتول که نگهبان این شرکت بوده درگیر و پس از ارتکاب به این جنایت از محل متواری شدند.

آزادی از دستگیری عاملان این جنایت پس از سه ماه کار اطلاعاتی که در یکی از استان های همجوار مخفی شده بودند با هماهنگی های قضائی خبر داد و گفت: در این عملیات اموال مسروقه از متهمان کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.