پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

کسب مقام دانش آموزان کیاسری در مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت

دو دانش آموز کیاسری در مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت استان مازندران صاحب مقام شدند.

0

 

به گزارش علی سلیمانی کیاسری، خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، دو دانش آموز کیاسری در مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت استان مازندران صاحب مقام شدند.

 

مرحله استانی مسابقات قرآنی از سری برنامه های هفته قرآن و عترت مازندران، روز  پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ به همت معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان به میزبانی کانون فرهنگی هنری اخلاص مسجد امیرالمومنین (علیه السلام) قائم شهر واقع در خیابان کارگر (ساری)، خیابان مهمانسرا در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.

 

محمد فوقی، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان، ضمن ابراز خرسندی از استقبال جوانان و نوجوانان عضو موسسات قرآنی و کانون های مساجد این دیار از مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت اسامی نهایی برگزیدگان این دوره از مسابقات را اعلام کرد …

 

در این دوره از مسابقات عباسعلی نوروزی از کیاسر در رشته ی تصحیح قرائت حمد و سوره زیر ۱۵ سال مقام اول را کسب کرد. همچنین علی هاشمی از کیاسر نیز در رشته اذان در رده ی زیر ۱۸ سال نیز حائز رتبه ی چهارم شد.

 

همچنین در این دوره از مسابقات قرآنیمحمد مهدی ستاری ، مرتضی شریعت نژاد و سیدعلی رضوی نیز از شهر کیاسر حضور داشتند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.