کد خبر:112208
پ
کاهش-۴۰-درصدی-مرگ-ناشی-از-سوانح-رانندگی.jpg

کاهش ۴۰ درصدی مرگ ناشی از سوانح رانندگی

سردار سید تیمور حسینی روز پنجشنبه در کمیته ایمنی استان مازندران افزود : در یک دهه اخیر تعداد کشته شدگان سوانح جاده ای کشور از حدود ۲۹ هزار نفر امروز به ۱۷ هزار نفر رسیده است . وی یکی از بزرگ ترین مشکلات عملکردی در بحث عبور و مرور را مدیریت معطوف به مقابله لحظه […]

سردار سید تیمور حسینی روز پنجشنبه در کمیته ایمنی استان مازندران افزود : در یک دهه اخیر تعداد کشته شدگان سوانح جاده ای کشور از حدود ۲۹ هزار نفر امروز به ۱۷ هزار نفر رسیده است .

وی یکی از بزرگ ترین مشکلات عملکردی در بحث عبور و مرور را مدیریت معطوف به مقابله لحظه ای و غیر دایم دانست و توضیح داد : مدیریت معطوف به مقابله لحظه ای و غیر دائم اثرگذاری و اثر بخشی بلند مدت نخواهد داشت.

سردار حسینی تاکید کرد: باید مدیریت تردد در کشور از سوی پلیس راه و دیگر نهادهای متولی معطوف به پیشگیری باشد و با پدیده های همچون ترافیک و بی نظمی در تردد با نگاه پیشگیرانه برخورد کرد.

وی گفت : متاسفانه جاده های ما شاهد ترافیک بی نظم است و امروز نظم بخشی به ترافیک اولویت اصلی تمامی پلیس راههای کشور باید باشد.

۷۰ درصد ناوگان پلیس راه نوسازی می شود

رئیس پلیس راه نیروی انتظامی کشور با اعلام این که اعتبارات خوبی برای نوسازی ناوگان پلیس راه دیده شده است ، پیش بینی کرد که در کوتاه مدت ۶۰ تا ۷۰ درصد ناوگان پلیس راه نوسازی شود.

وی از برنامه برای افزایش پاسگاههای پلیس راه هم خبر داد و افزود : در آینده نزدیک پنج پاسگاه جدید پلیس راه احداث یا نوسازی می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید